Hełm ochronny 3M™ do podwyższonej temperatury serii G3501

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Lekki hełm odporny na wysokie temperatury i kompatybilny z rozwiązaniami ochrony oczu, twarzy i słuchu firmy 3M

Skórzana opaska przeciwpotna w celu zapewnienia większego komfortu

Nagłowie można obrócić o 180°, co zapewnia lepszą widoczność podczas pracy w przestrzeni zamkniętej

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Lekki hełm odporny na wysokie temperatury i kompatybilny z rozwiązaniami ochrony oczu, twarzy i słuchu firmy 3M
 • Skórzana opaska przeciwpotna w celu zapewnienia większego komfortu
 • Nagłowie można obrócić o 180°, co zapewnia lepszą widoczność podczas pracy w przestrzeni zamkniętej
 • Izolacja elektryczna 1000 V wg normy EN50365 pod kątem pracy przy instalacjach o niskim napięciu
 • Zatwierdzony do stosowania w temperaturach od -30°C do +150°C

Ekstremalne temperatury, iskry i rozbryzgi stopionego metalu — oto zadanie. To jest trudne środowisko do pracy. Hełm ochronny 3M™ serii G3501 ma zapewniać wysoki poziom ochrony w najcięższych warunkach pracy. Hełm ochronny 3M™ serii G3501 jest czymś więcej niż zwykłym hełmem ochronnym. To także platforma do mocowania różnorodnego sprzętu chroniącego słuch, wzrok i twarz, wytrzymującego wysokie temperatury w zakładach metalurgicznych, bez uszczerbku dla wygody i łatwości użytkowania. Dostępny w sześciu kolorach z więźbą o regulacji śrubowej.

Aby zapewnić lekkie rozwiązanie do ochrony głowy, która wytrzymuje wysokie temperatury do +150°C, użyj hełmu ochronnego 3M™ odpornego na wysokie temperatury z serii G3501. Nasz odporny na wysokie temperatury hełm jest w pełni kompatybilny z gamą produktów 3M do ochrony oczu, twarzy i słuchu. Posiada skórzaną opaskę w celu zapewnienia większego komfortu i opaskę przeciwpotną, którą można obracać o 180° w celu zapewnienia lepszej widoczności podczas pracy na przestrzeniach zamkniętych. Posiada zgodną z normą EN50365 izolację elektryczną do 1000 V zapewnioną pod kątem pracy pod napięciem w środowiskach niskiego napięcia i jest dopuszczony do użytku w temperaturach od -30°C do +150°C.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Materiał skorupy HDPE
Rodzaj więźby Regulacja śrubowa
Z wentylacją Nie
Kolor produktu Czerwony, Żółty, Zielony, Biały
Rodzaj produktu Hełmy