Gąbka 3M™ Perfect-It™ do wykańczania 1-etapowego

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Idealnie nadaje się do stosowania ze środkami 3M™ Perfect-It™ Famous Finish lub 3M™ Perfect-It™ 1-Step Finish

Aby uzyskać optymalną wydajność, użyj prędkości od 800 do 1400 obr./min

Karbowana powierzchnia redukuje wytwarzanie ciepła

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 669KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Idealnie nadaje się do stosowania ze środkami 3M™ Perfect-It™ Famous Finish lub 3M™ Perfect-It™ 1-Step Finish
 • Aby uzyskać optymalną wydajność, użyj prędkości od 800 do 1400 obr./min
 • Karbowana powierzchnia redukuje wytwarzanie ciepła
 • Zapobiega rozpryskom, co pozwala uzyskać szybsze i czystsze efekty końcowe dzięki piankowej konstrukcji, która zatrzymuje w sobie środek polerski
 • Dostępne z dyskami Hookit™ o średnicy 80 mm i 150 mm

3M™ Perfect-It™ Gąbki do wykańczania 1-etapowego to najskuteczniejsze, fioletowe gąbki do wykańczania, które idealnie nadają się do polerowania rys po szlifowaniu przy użyciu materiału ściernego 3M™ Trizact™ Abrasive 8000 w jednym etapie. Stosuj w połączeniu ze środkami 3M™ Perfect-It™ Famous Finish lub 3M™ Perfect-It™ 1-Step Finish, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Uzyskaj skuteczny proces polerowania i szybkie rezultaty dzięki zastosowaniu gąbek do wykańczania 1-etapowego w połączeniu ze środkami 3M™ Perfect-It™ Famous Finish lub 3M™ Perfect-It™ 1-Step Finish. Po szybkim usunięciu wszelkich niedoskonałości lakieru za pośrednictwem 3M™ Trizact™ 8000, wypoleruj obszar zalecanym środkiem polerskim z fioletową zakrętką nałożonym na gąbkę, aby uzyskać trwałe wykończenie z wysokim połyskiem w jednym etapie w przypadku większości kolorów. Aby uzyskać optymalną wydajność, użyj prędkości od 800 do 1400 obr./min. Ten proces jest idealny w przypadku każdej świeżo nałożonej naprawczej powłoki lakierowej i pozwala szybko uzyskać doskonałe wyniki.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Średnica całkowita (jednostki metryczne) 150 mm, 80 mm
Gradacja Drobne
Maks. prędkość 4 500 rpm
Styl powierzchni zewnętrznej Karbowana
Liczba stron 1
Materiał pianka