Wkładki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ o regulowanym poziomie tłumienia

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Bezprzewodowe wkładki przeciwhałasowe do ochrony przed głośnymi dźwiękami

Zaprojektowane z myślą o poprawie świadomości sytuacyjnej i komunikacji

W zestawie z kompaktowym etui do ładowania przez USB; czas pracy 16 godzin

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 750KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Bezprzewodowe wkładki przeciwhałasowe do ochrony przed głośnymi dźwiękami
 • Zaprojektowane z myślą o poprawie świadomości sytuacyjnej i komunikacji
 • W zestawie z kompaktowym etui do ładowania przez USB; czas pracy 16 godzin
 • Intuicyjna obsługa jednym przyciskiem
 • Wymienne końcówki douszne zapewniają komfort i umożliwiają dostosowanie poziomu ochrony
 • Dostępne w dwóch wersjach, jedna do zastosowań przemysłowych, druga do zastosowań w strzelectwie i leśnictwie

Wkładki przeciwhałasowe o regulowanym poziomie tłumienia 3M™ PELTOR™ to bezprzewodowe, elektroniczne wkładki przeciwhałasowe, które chronią przed hałasem, zwiększają świadomość sytuacyjną i zapewniają komunikację. Dostępne w zestawie, w skład którego wchodzą: etui do ładowania, zestaw końcówek dousznych, przewód łączący, osłonki przeciwwiatrowe i kabel USB do ładowania. Dostępne w dwóch wersjach, do zastosowań w przemyśle oraz w strzelectwie i leśnictwie.

Chroń swój słuch przed uciążliwym hałasem, zapewniając jednocześnie odsłuch dźwięków otoczenia, dzięki wkładkom przeciwhałasowym 3M™ PELTOR™ o regulowanym poziomie tłumienia. Nasze bezprzewodowe elektroniczne wkładki przeciwhałasowe poprawiają świadomość sytuacyjną oraz komunikację. Stosując je, można bez problemu rozmawiać z osobami w pobliżu, a także słyszeć dźwięki otoczenia, dbając jednocześnie o odpowiednią ochronę słuchu. Ich obsługa jest bardzo prosta. Za pomocą jednego przycisku można je włączać, wyłączać oraz regulować głośność dźwięków otoczenia. Mała i lekka konstrukcja poprawia ogólny komfort użytkownika oraz sprawia, że są kompatybilne z hełmami. Wymienne końcówki pomagają dostosować wkładki do wymaganego poziomu ochrony i zapewnić wygodne dopasowanie. Do ładowania wkładek służy gniazdo micro-USB w etui ładującym. Akumulatory litowo-jonowe zapewniają do 16 godzin ciągłej pracy, a czas ładowania z komputera lub standardowego gniazdka sieciowego wynosi około 180 minut. Dzięki przezroczystej pokrywie etui, wskaźnik stanu ładowania jest dobrze widoczny, a gumowy pierścień uszczelniający wokół obudowy pomaga chronić wkładki w wilgotnym i brudnym środowisku. Etui zapewnia klasę szczelności IP54 (z zamkniętymi pokrywą i portem USB), a jednoliczbowa ocena tłumienia (SNR) elektronicznych nauszników 3M™ PELTOR™ jest zgodna z wymaganiami dyrektywy 89/686/EWG dotyczącej środków ochrony indywidualnej. Dostępne w dwóch wersjach, do zastosowań w przemyśle oraz w strzelectwie i leśnictwie.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.