Pokrywy 3M™ PPS™ typu V

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Dla profesjonalnych lakierników, którzy wolą wentylowane kubki lakiernicze

Podłącz odpowiedni adapter 3M™ PPS™ do wybranego pistoletu lakierniczego lub bezpośrednio do dowolnego pistoletu 3M™ Accuspray™.

Pokrywy posiadają wstępnie spawane filtry – 200 mikronów w przypadku lakierów na bazie rozpuszczalników lub 125 mikronów w przypadku lakierów wodorozcieńczalnych

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 691KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Dla profesjonalnych lakierników, którzy wolą wentylowane kubki lakiernicze
 • Podłącz odpowiedni adapter 3M™ PPS™ do wybranego pistoletu lakierniczego lub bezpośrednio do dowolnego pistoletu 3M™ Accuspray™
 • Pokrywy posiadają wstępnie spawane filtry – 200 mikronów w przypadku lakierów na bazie rozpuszczalników lub 125 mikronów w przypadku lakierów wodorozcieńczalnych
 • Część systemów 3M™ PPS™ i Accuspray™

Pokrywy 3M™ PPS™ typu V posiadają wieczka jednorazowego użytku do systemu 3M™ PPS™ typu V, który powstał z myślą o profesjonalistach zajmujących się naprawami blacharsko-lakierniczymi preferujących systemy z wentylacją podczas przygotowania lakieru i samego natryskiwania. Pokrywy są dostępne z filtrami w 2 rozmiarach – 125 mikronów zalecanym do lakierów na bazie wody i 200 mikronów. Pokrywy 3M™ PPS™ typu V pasują do obu rozmiarów kubków (400 ml i 700 ml). Wstępnie spawane filtry skracają czas konfiguracji.

Aby zapewnić większą elastyczność, pokrywy 3M™ PPS™ typu V są dostępne oddzielnie, a każda z nich jest wyposażona we wstępnie spawany filtr dostępny w wersji 200 mikronów lub 125 mikronów. Kubek i pokrywa szybko oraz łatwo się dopasowują bez kołnierza blokującego. Po zakończeniu pracy wystarczy wyrzucić kubek i pokrywę do odpowiednich pojemników na odpady. System 3M™ PPS™ typu V zapewnia również doskonałą ochronę i uszczelnienie nieużywanego lakieru lub powłok, co pozwala uzyskać jak najwięcej z każdego zastosowania i zaoszczędzić na kosztach materiałów. Pokrywy 3M™ PPS™ typu V pasują do obu rozmiarów kubków (standardowy i średni). W przypadku systemów lakierniczych na bazie wody zaleca się pokrywy 3M™ PPS™ typu V z filtrami 125 mikronów. 3M™ PPS™ to uniwersalny system lakierniczy jednorazowego użytku, który redukuje zabrudzenia, oszczędza zużycie lakieru i rozpuszczalników. Technicy pracują wydajniej i spędzają mniej czasu na sprzątaniu. 3M™ PPS™ zapewnia wiele korzyści każdemu pracownikowi zajmującemu się natryskiwaniem ciekłych powłok z pistoletu natryskowego z kubkiem.

Cechy Charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Rodzaj produktu Zestaw standardowy/średni
Dokładność filtracji (mikrony) 125 μm, 200 μm

Często kupowane razem