1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Zaklejarki do kartonów i akcesoria
 5. Zaklejarki do kartonów
 6. Maszyna do zaklejania i domykania klap kartonów 3M-Matic™ 8000af z głowicami 3M™ AccuGlide™ 2+ do taśm pakowych o szerokości 48-75mm

Maszyna do zaklejania i domykania klap kartonów 3M-Matic™ 8000af z głowicami 3M™ AccuGlide™ 2+ do taśm pakowych o szerokości 48-75mm

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Automatycznie składa klapy w celu precyzyjnego zaklejania

Szybko i łatwo dopasowuje się do różnorodnej wysokości i szerokości kartonów.

Pasy napędowe z przyczepnością po obu stronach wyśrodkowują i stabilizują kartony różnych rozmiarów

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Automatycznie składa klapy w celu precyzyjnego zaklejania
 • Szybko i łatwo dopasowuje się do różnorodnej wysokości i szerokości kartonów
 • Pasy napędowe z przyczepnością po obu stronach wyśrodkowują i stabilizują kartony różnych rozmiarów
 • Głowice taśmujące 3M™ AccuGlide™ 2+ pozwalają na zaklejanie opakowań przy niewielkim nacisku, co chroni kartony
 • Zaprojektowane do zaklejania do 30 jednakowego rozmiaru pudełek na minutę
 • Centralnie umieszczony wyłącznik awaryjny znajduje się po każdej stronie, co umożliwia szybki i łatwy dostęp
 • Kontrola wysokości znajduje się na zewnątrz osłony, gwarantując wygodną regulację

Maszyna do zaklejania kartonów 3M-Matic™ 8000af 76 mm z głowicą taśmującą 3M™ AccuGlide™ 2+ to ręcznie regulowana maszyna do zaklejania kartonów, która przy zaklejaniu składa górne klapy bez potrzeby obsługi. Podwójny motoreduktor napędza pasy z przyczepnością z każdej strony, aby wyśrodkować i stabilizować pudła o wadze do 38,5 kg. Ta maszyna do zaklejania kartonów wykorzystuje taśmy do zamykania pudełek Scotch® 72 mm / 75 mm i zakleja do 30 kartonów na minutę.

Nasza maszyna do zaklejania kartonów 3M-Matic™ 8000af3 z głowicą taśmującą 3M™ AccuGlide™ 2+ to maszyna do zaklejania kartonów, która ręcznie dostosowuje się do różnych rozmiarów pudełek. Głowice taśmujące 3M™ AccuGlide™ 2+ zapewniają zaklejanie kartonów przy niewielkim nacisku, aby chronić kartony. Ta maszyna do zaklejania kartonów wykorzystuje taśmę 72 mm / 75 mm do zaklejania do 30 jednakowego rozmiaru pudełek na minutę. Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi możliwości zaklejania kartonów. Podwójne napędy motoreduktorów umożliwiają niezawodne zaklejanie dużej liczby kartonów. Maszyna składa górną klapę przed owijaniem taśmą, eliminując potrzebę stałej obecności operatora. Proces taśmowania 3M™ AccuGlide™ 2+ Zwykły karton klapowy (RSC) jest umieszczany na przenośniku i wpychany w pasy napędowe, które przenoszą pudełko do głowicy taśmującej. Głowica taśmująca 3M™ AccuGlide™ 2+ nakłada samoprzylepną taśmę do zamykania pudełek z folii Scotch® na przednim końcu pudełka, przeciągając ją wzdłuż środkowego łączenia do tylnego końca. Nazywa się to taśmą z klipsem. Głowica taśmująca odcina taśmę podczas jej nakładania. Po dokładnym zaklejeniu pudełko wyjeżdża z maszyny do zaklejania. Głowice taśmujące zapewniają zaklejenie przy niewielkim nacisku Głowice taśmujące 3M™ AccuGlide™ 2+ przeznaczone do mocowania taśmą do zamykania pudełek Scotch® z klipsem zaklejają górne i dolne środkowe łączenia. Dzięki zgrabnemu, krzywoliniowemu kształtowi zapewniającemu niewielki nacisk i jednolitą aplikację głowice taśmujące 3M™ AccuGlide™ pomagają chronić pudełka, umożliwiając jednocześnie większą przepustowość. Podwójne maszty z podwójnymi poprzeczkami zapewniają większą stabilność głowicy taśmującej.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.