Materiały do etykiet do różnych technik druku 3M™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Zaprojektowany do pełnego zakresu zastosowań etykiet drukowanych on-press, w tym fleksograficznych i sitodrukowych

Materiały wierzchnie obejmują poliester, winyl i octan, co zapewnia trwałość i dopasowanie

Asortyment klejów akrylowych 3M jest odpowiedni do najbardziej wymagających zastosowań

Zobacz więcej szczegółów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nawiążmy współpracę! Produkty 3M są nieustannie udoskonalane, by lepiej spełniać potrzeby klientów. Jeśli potrzebujesz znaleźć odpowiedni produkt do swojego zastosowania lub masz inne pytania dotyczące rozwiązań 3M, prosimy o kontakt (22) 739 60 00.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zaprojektowany do pełnego zakresu zastosowań etykiet drukowanych on-press, w tym fleksograficznych i sitodrukowych
 • Materiały wierzchnie obejmują poliester, winyl i octan, co zapewnia trwałość i dopasowanie
 • Asortyment klejów akrylowych 3M jest odpowiedni do najbardziej wymagających zastosowań
 • Podkłady zabezpieczające sprawdzą się w różnych procesach, w tym szybkiego wycinania i usuwania matrycowego

Materiał do etykiet do druku termotransferowego 3M™ 92200 to 50-mikronowy, błyszczący, biały poliestrowy materiał do etykiet do druku. Zastosowano w nim klej akrylowy SE100 (65 mikronów) na białym, zagęszczonym dwustronnym podkładzie zabezpieczającym z papieru Glassine o gramaturze 62 g/m2 i został zatwierdzony przez UL i cUL.

Do etykietowania powierzchni, które są wymagające lub trudne do przyklejenia, należy użyć materiału do etykiet do druku termotransferowego 3M™ 92200. Klej SE100 zapewnia wysoką przyczepność do materiałów o bardzo niskiej energii powierzchniowej, a gramatura 62 g/m2 powłoki kleju zapewnia doskonałą przyczepność do szorstkich i teksturowanych powierzchni. Nasz 92200 idealnie sprawdzi się w etykietowaniu wzmocnionych tworzyw sztucznych i kompozytów strukturalnych w motoryzacji i przemyśle. Doskonale nadaje się również do teksturowanych, ziarnistych lub ustrukturyzowanych tworzyw sztucznych o niskiej energii powierzchniowej, takich jak polipropylen (PP), polietylen o niskiej gęstości (LDPE) oraz kompozyty PP i poliamidu (PA) wzmocnione włóknami mineralnymi. Dzięki poliestrowemu materiałowi wierzchniemu i warstwie farby nawierzchniowej uzyskano dobrą stabilność termiczną i odporność na trudne warunki. Zapewnia również poprawione kotwiczenie farb przy tradycyjnych metodach zadruku. Materiał do etykiet to zagęszczony dwustronny podkład zabezpieczający z papieru typu Glassine, który zapewnia spójne wycinanie, ułatwia dozowanie i zmniejsza problemy z wyciekaniem. Został zatwierdzony przez UL i cUL. Dla optymalnej trwałości zalecane są taśmy żywiczne.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.