1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy i błony klejowe do montażu
 5. Błony klejowe
 6. Taśma o niskiej zawartości LZO, wzmocniona siatką 3M™ 98010LVC

Taśma o niskiej zawartości LZO, wzmocniona siatką 3M™ 98010LVC

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Grubość 0,1 mm

58# Densified Kraft liner

Acrylic adhesive family

Zobacz więcej szczegółów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nawiążmy współpracę! Produkty 3M są nieustannie udoskonalane, by lepiej spełniać potrzeby klientów. Jeśli potrzebujesz znaleźć odpowiedni produkt do swojego zastosowania lub masz inne pytania dotyczące rozwiązań 3M, prosimy o kontakt (22) 739 60 00.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Grubość 0,1 mm
 • 58# Densified Kraft liner
 • Acrylic adhesive family
 • type of adhesiveLSE

98010LVC jest błoną kleju akrylowego z niską zawartością LZO i związków organicznych FOG, nałożoną na siatkowy nośnik. Została zaprojektowana pod kątem wnętrz pojazdów i może być nakładana na powszechnie używane podłoża piankowe, takie jak poliuretan i kauczuk etylenowo-propylenowy, a także na podłoża o wysokiej i niskiej energii powierzchniowej.

Nośnik siatkowy zapewnia stabilność wymiarową podczas laminowania, a jednocześnie przepuszcza klej, aby zmaksymalizować przyczepność na chropowatych, otwartokomórkowych powierzchniach. Lepiej dopasowuje się do powierzchni profilowanych niż tradycyjne taśmy dwustronnie pokryte i cechuje się krótkotrwałą odpornością na temperatury sięgające 135°C. Taśma została zaprojektowana w taki sposób, aby spełniać wymagania dotyczące niskiej zawartości LZO przedstawione w normie JAMA oraz metody testowania VDA278 stosowanej przez producentów OEM z branży motoryzacyjnej i powiązanych dostawców.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.