1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy i błony klejowe do montażu
 5. Błony klejowe
 6. Błona klejowa 3M™ wzmocniona siatką o niskiej zawartości LZO 98010LVC

Błona klejowa 3M™ wzmocniona siatką o niskiej zawartości LZO 98010LVC

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Grubość 0,1 mm

58# Densified Kraft liner

Acrylic adhesive family

Zobacz więcej szczegółów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nawiążmy współpracę! Produkty 3M są nieustannie udoskonalane, by lepiej spełniać potrzeby klientów. Jeśli potrzebujesz znaleźć odpowiedni produkt do swojego zastosowania lub masz inne pytania dotyczące rozwiązań 3M, prosimy o kontakt (22) 739 60 00.

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Grubość 0,1 mm
 • 58# Densified Kraft liner
 • Acrylic adhesive family
 • type of adhesiveLSE

LVC laminating adhesive

98010LVC jest błoną kleju akrylowego z niską zawartością LZO i związków organicznych FOG, nałożoną na siatkowy nośnik. Została zaprojektowana pod kątem wnętrz pojazdów i może być nakładana na powszechnie używane podłoża piankowe, takie jak poliuretan i kauczuk etylenowo-propylenowy, a także na podłoża o wysokiej i niskiej energii powierzchniowej. Nośnik siatkowy zapewnia stabilność wymiarową podczas laminowania, a jednocześnie przepuszcza klej, aby zmaksymalizować przyczepność na chropowatych, otwartokomórkowych powierzchniach. Lepiej dopasowuje się do powierzchni profilowanych niż tradycyjne taśmy dwustronnie pokryte i cechuje się krótkotrwałą odpornością na temperatury sięgające 135°C. Taśma została zaprojektowana w taki sposób, aby spełniać wymagania dotyczące niskiej zawartości LZO przedstawione w normie JAMA oraz metody testowania VDA278 stosowanej przez producentów OEM z branży motoryzacyjnej i powiązanych dostawców.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M