Gąbka ścierna na rolce do szlifowania ręcznego 3M™ 216U

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Materiał ścierny na podłożu piankowym zapewniający elastyczność

Dociskaj bardziej równomiernie i z większą elastycznością podczas procesu szlifowania

Uzyskaj równomierne szlifowanie

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 189KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Materiał ścierny na podłożu piankowym zapewniający elastyczność
 • Dociskaj bardziej równomiernie i z większą elastycznością podczas procesu szlifowania
 • Uzyskaj równomierne szlifowanie
 • Przeznaczony do aplikacji ręcznej

Użyj miękkiej rolki ściernej 3M™ 216U podczas procesu szlifowania, aby uzyskać maksymalną elastyczność. Nasze wstępnie przycięte rolki ścierne zostały zaprojektowane do użytku ręcznego. Charakteryzują się dobrą elastycznością i właściwościami przeciw zaszlichcaniu do stosowania na farbach, podkładach i wypełniaczach. Szczególnie dobrze sprawdza się w drobnych gatunkach, w których wyraźnie zauważalne jest przeciwdziałanie zaszlichcaniu. Należy do wąskiej gamy materiałów ściernych, które gwarantują równomierne szlifowanie. Każda rolka ma wymiary 114 mm x 25 mi jest dostępna w różnych gatunkach od P150 do P1000.

Uzyskaj dobrą elastyczność i właściwości zapobiegające zaszlichcaniu dzięki miękkiej rolce ściernej ręcznej 3M™ 216U. Nasze rolki ścierne na podłożu piankowym można ciąć lub rozrywać na arkusze i zostały zaprojektowane do ręcznego stosowania na farbach, podkładach i wypełniaczach.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 114 mm
Jednostka produktu Rolka
Piasek P1000, P240, P180, P320, P800, P150, P400, P500, P600
Gramatura podkładu gramatura A
Długość całkowita (jednostki metryczne) 25 m
Materiał ścierny Tlenek aluminium