Miękka ręczna rolka ścierna 3M™ 216U

  • Dostępne opcje
  • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Użyj miękkiej rolki ściernej 3M™ 216U podczas procesu szlifowania, aby uzyskać maksymalną elastyczność. Nasze wstępnie przycięte rolki ścierne zostały zaprojektowane do użytku ręcznego. Charakteryzują się dobrą elastycznością i właściwościami przeciw zaszlichcaniu do stosowania na farbach, podkładach i wypełniaczach. Szczególnie dobrze sprawdza się w drobnych gatunkach, w których wyraźnie zauważalne jest przeciwdziałanie zaszlichcaniu. Należy do wąskiej gamy materiałów ściernych, które gwarantują równomierne szlifowanie. Każda rolka ma wymiary 114 mm x 25 mi jest dostępna w różnych gatunkach od P150 do P1000.

Materiał ścierny na podłożu piankowym zapewniający elastyczność

Dociskaj bardziej równomiernie i z większą elastycznością podczas procesu szlifowania

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 189KB)

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Użyj miękkiej rolki ściernej 3M™ 216U podczas procesu szlifowania, aby uzyskać maksymalną elastyczność. Nasze wstępnie przycięte rolki ścierne zostały zaprojektowane do użytku ręcznego. Charakteryzują się dobrą elastycznością i właściwościami przeciw zaszlichcaniu do stosowania na farbach, podkładach i wypełniaczach. Szczególnie dobrze sprawdza się w drobnych gatunkach, w których wyraźnie zauważalne jest przeciwdziałanie zaszlichcaniu. Należy do wąskiej gamy materiałów ściernych, które gwarantują równomierne szlifowanie. Każda rolka ma wymiary 114 mm x 25 mi jest dostępna w różnych gatunkach od P150 do P1000
  • Materiał ścierny na podłożu piankowym zapewniający elastyczność
  • Dociskaj bardziej równomiernie i z większą elastycznością podczas procesu szlifowania
  • Uzyskaj równomierne szlifowanie
  • Przeznaczony do aplikacji ręcznej

Uzyskaj dobrą elastyczność i właściwości zapobiegające zaszlichcaniu dzięki miękkiej rolce ściernej ręcznej 3M™ 216U. Nasze rolki ścierne na podłożu piankowym można ciąć lub rozrywać na arkusze i zostały zaprojektowane do ręcznego stosowania na farbach, podkładach i wypełniaczach.

Uzyskaj dobrą elastyczność i właściwości zapobiegające zaszlichcaniu dzięki miękkiej rolce ściernej ręcznej 3M™ 216U. Nasze rolki ścierne na podłożu piankowym można ciąć lub rozrywać na arkusze i zostały zaprojektowane do ręcznego stosowania na farbach, podkładach i wypełniaczach.

Zasoby

Produkty powiązane

Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 114 mm
Jednostka produktu Rolka
Piasek P1000, P240, P180, P320, P400, P600, P800, P150, P500
Gramatura podkładu gramatura A
Długość całkowita (jednostki metryczne) 25 m
Materiał ścierny Tlenek aluminium

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M