Wodoodporny arkusz ścierny 3M™ Wetordry™ 734

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Arkusz papieru ściernego na bazie węglika krzemu do szlifowania na mokro lub na sucho

Używaj jako papieru ściernego na mokro lub na sucho

Gradacje od P320 do P1200

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Arkusz papieru ściernego na bazie węglika krzemu do szlifowania na mokro lub na sucho
 • Używaj jako papieru ściernego na mokro lub na sucho
 • Gradacje od P320 do P1200
 • Wodoodporny arkusz papieru

Przeszlifuj wszystkie rodzaje powierzchni za pomocą arkusza papieru ściernego 3M™ Wetordry™ 734. Nasz arkusz ścierny zawiera minerał z węglika krzemu, który zapewnia ostre i jednolite cięcie. Wodoodporny i trwały, zapewnia jednolite wykończenie. Dostępne w różnych gradacjach P320 do P1200. Każdy arkusz ma wymiary 230 mm x 280 mm.

Uzyskaj szybkotnący papier ścierny do prawie każdego rodzaju powierzchni dzięki arkuszowi papieru ściernego 3M™ Wetordry™ 734. Nasz arkusz ścierny zawiera minerał węglika krzemu, który zapewnia ostre i jednolite cięcie. Lekki, wodoodporny podkład zapewnia elastyczność i dopasowanie z szeroką gamą gatunków, aby umożliwić ultradrobne wykończenie. Nadaje się do każdego rodzaju aplikacji, od małych, niewygodnych obszarów do trudnego usuwania e-powłoki, nasz arkusz ścierny jest zarówno wodoodporny, jak i trwały. Dostępne w różnych gradacjach P320 do P1200. Każdy arkusz ma wymiary 230mm x 280mm.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 230 mm
Jednostka produktu Arkusz
Piasek P120, P150, P220, P360, P320, P280, P60, P180, P1000, P1200, P600, P800, P400
Gramatura podkładu Gramatura C, gramatura A
Długość całkowita (jednostki metryczne) 280 mm
Materiał ścierny Węglik Krzemu, Trizact