Arkusz ścierny 3M™ Wetordry™ 401Q

  • Dostępne opcje
  • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Do szlifowania wymagającego drobnego ziarna i lekkiego dotyku, takiego jak szlifowanie na mokro karoserii samochodowej i wykańczanie lakieru, użyj arkusza ściernego 3M™ Wetordry™ 401Q . Dzięki połączeniu naszego trwałego, wodoodpornego papieru o gramaturze A z szybko tnącym minerałem węglika krzemu, nasz arkusz ścierny zapewnia spójne wzory zarysowań, które są łatwiejsze do wypolerowania. Węglik krzemu jest niezwykle twardym minerałem, który bardzo szybko tnie. Ostre końcówki łatwo pękają. Rezultatem są świeżo odsłonięte ostre krawędzie – i gładkie, profesjonalne wykończenie. Używaj naszych papierów ściernych na mokro lub na sucho, na farbę, podkład, żelkot i metal. Używaj na mokro, aby zminimalizować pylenie i zatykanie się punktów ściernych w lżejszych zastosowaniach, takich jak wykańczanie i przygotowywanie lakieru.

Wygodny arkusz może być stosowany na mokro lub sucho na farbę, podkład, żelkot i metal

Wodoodporne podłoże umożliwia stosowanie na mokro, co zmniejsza obciążenie i przyspiesza cięcie

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 231KB)

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Do szlifowania wymagającego drobnego ziarna i lekkiego dotyku, takiego jak szlifowanie na mokro karoserii samochodowej i wykańczanie lakieru, użyj arkusza ściernego 3M™ Wetordry™ 401Q . Dzięki połączeniu naszego trwałego, wodoodpornego papieru o gramaturze A z szybko tnącym minerałem węglika krzemu, nasz arkusz ścierny zapewnia spójne wzory zarysowań, które są łatwiejsze do wypolerowania. Węglik krzemu jest niezwykle twardym minerałem, który bardzo szybko tnie. Ostre końcówki łatwo pękają. Rezultatem są świeżo odsłonięte ostre krawędzie – i gładkie, profesjonalne wykończenie. Używaj naszych papierów ściernych na mokro lub na sucho, na farbę, podkład, żelkot i metal. Używaj na mokro, aby zminimalizować pylenie i zatykanie się punktów ściernych w lżejszych zastosowaniach, takich jak wykańczanie i przygotowywanie lakieru
  • Wygodny arkusz może być stosowany na mokro lub sucho na farbę, podkład, żelkot i metal
  • Wodoodporne podłoże umożliwia stosowanie na mokro, co zmniejsza obciążenie i przyspiesza cięcie
  • Szlifowanie każdego rodzaju powierzchni
  • Szeroka gama gatunków drobnoziarnistych od 1000 do 3000 dla uzyskania najbardziej profesjonalnych rezultatów

Użyj 3M™ Wetordry™ 401Q Arkusza ściernego do szlifowania wymagającego drobnego ziarna i miękkiego w dotyku, takiego jak szlifowanie na mokro karoserii samochodowej i wykańczanie lakieru. Połączyliśmy nasze wytrzymałe, wodoodporne podłoże papierowe o gramaturze A z szybko tnącym minerałem z węglika krzemu dla uzyskania jednolitych wzorów i łatwiejszego polerowania.

Użyj arkusza ściernego 3M™ Wetordry™ 401Q do szlifowania wymagającego drobnego ziarna i lekkiego dotyku, takiego jak szlifowanie na mokro karoserii samochodowej i wykańczanie lakieru. Połączyliśmy nasze wytrzymałe, wodoodporne podłoże papierowe o gramaturze A z szybko tnącym minerałem z węglika krzemu dla uzyskania jednolitych wzorów zadrapań i łatwiejszego polerowania.

Zasoby

Produkty powiązane

Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 139,7 mm, 138 mm
Jednostka produktu Arkusz
Piasek 2500, P1500
Gramatura podkładu gramatura A
Długość całkowita (jednostki metryczne) 230 mm
Materiał ścierny Węglik Krzemu

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M