Papier ścierny 3M™ Wetordry™ 401Q

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Do szlifowania wymagającego drobnego ziarna i lekkiego dotyku, takiego jak szlifowanie na mokro karoserii samochodowej i wykańczanie lakieru, użyj arkusza ściernego 3M™ Wetordry™ 401Q . Dzięki połączeniu naszego trwałego, wodoodpornego papieru o gramaturze A z szybko tnącym minerałem węglika krzemu, nasz arkusz ścierny zapewnia spójne wzory zarysowań, które są łatwiejsze do wypolerowania. Węglik krzemu jest niezwykle twardym minerałem, który bardzo szybko tnie. Ostre końcówki łatwo pękają. Rezultatem są świeżo odsłonięte ostre krawędzie – i gładkie, profesjonalne wykończenie. Używaj naszych papierów ściernych na mokro lub na sucho, na farbę, podkład, żelkot i metal. Używaj na mokro, aby zminimalizować pylenie i zatykanie się punktów ściernych w lżejszych zastosowaniach, takich jak wykańczanie i przygotowywanie lakieru.

Wygodny arkusz może być stosowany na mokro lub sucho na farbę, podkład, żelkot i metal

Wodoodporne podłoże umożliwia stosowanie na mokro, co zmniejsza obciążenie i przyspiesza cięcie

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 231KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Do szlifowania wymagającego drobnego ziarna i lekkiego dotyku, takiego jak szlifowanie na mokro karoserii samochodowej i wykańczanie lakieru, użyj arkusza ściernego 3M™ Wetordry™ 401Q . Dzięki połączeniu naszego trwałego, wodoodpornego papieru o gramaturze A z szybko tnącym minerałem węglika krzemu, nasz arkusz ścierny zapewnia spójne wzory zarysowań, które są łatwiejsze do wypolerowania. Węglik krzemu jest niezwykle twardym minerałem, który bardzo szybko tnie. Ostre końcówki łatwo pękają. Rezultatem są świeżo odsłonięte ostre krawędzie – i gładkie, profesjonalne wykończenie. Używaj naszych papierów ściernych na mokro lub na sucho, na farbę, podkład, żelkot i metal. Używaj na mokro, aby zminimalizować pylenie i zatykanie się punktów ściernych w lżejszych zastosowaniach, takich jak wykańczanie i przygotowywanie lakieru
 • Wygodny arkusz może być stosowany na mokro lub sucho na farbę, podkład, żelkot i metal
 • Wodoodporne podłoże umożliwia stosowanie na mokro, co zmniejsza obciążenie i przyspiesza cięcie
 • Szlifowanie każdego rodzaju powierzchni
 • Szeroka gama gatunków drobnoziarnistych od 1000 do 3000 dla uzyskania najbardziej profesjonalnych rezultatów

Użyj 3M™ Wetordry™ 401Q Arkusza ściernego do szlifowania wymagającego drobnego ziarna i miękkiego w dotyku, takiego jak szlifowanie na mokro karoserii samochodowej i wykańczanie lakieru. Połączyliśmy nasze wytrzymałe, wodoodporne podłoże papierowe o gramaturze A z szybko tnącym minerałem z węglika krzemu dla uzyskania jednolitych wzorów i łatwiejszego polerowania.

Użyj arkusza ściernego 3M™ Wetordry™ 401Q do szlifowania wymagającego drobnego ziarna i lekkiego dotyku, takiego jak szlifowanie na mokro karoserii samochodowej i wykańczanie lakieru. Połączyliśmy nasze wytrzymałe, wodoodporne podłoże papierowe o gramaturze A z szybko tnącym minerałem z węglika krzemu dla uzyskania jednolitych wzorów zadrapań i łatwiejszego polerowania.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.