1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy poliestrowe
 5. Taśma poliestrowa 3M™ 875

Taśma poliestrowa 3M™ 875

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Sprawdza się w wymagających warunkach takich jak wysoka temperatura, w tym w procesie autoklawu do 177°C

Łatwe usuwanie bez pozostawiania śladów

Zielony kolor ułatwia identyfikację i pozycjonowanie

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 156KB)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nawiążmy współpracę! Produkty 3M są nieustannie udoskonalane, by lepiej spełniać potrzeby klientów. Jeśli potrzebujesz znaleźć odpowiedni produkt do swojego zastosowania lub masz inne pytania dotyczące rozwiązań 3M, prosimy o kontakt (22) 739 60 00.

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Sprawdza się w wymagających warunkach takich jak wysoka temperatura, w tym w procesie autoklawu do 177°C
 • Łatwe usuwanie bez pozostawiania śladów
 • Zielony kolor ułatwia identyfikację i pozycjonowanie
 • Klej niezawierający silikonu
 • Cieńsza wersja taśmy poliestrowej 3M™ 876
 • taśma poliestrowa

Taśma poliestrowa 3M™ 875 jest wykonana z niezwykle cienkiego nośnika poliestrowego o wysokiej wytrzymałości, który bardzo dobrze dopasowuje się do podłoża. Taśma sprawdza się w wymagających warunkach i zapewnia wydajność podczas krótkich cykli suszenia w 204°C (400°F), a także podczas dłuższych procesów w autoklawie do 177°C (350°F). Odporność na wysoką temperaturę i klej kauczukowy sprawiają, że idealnie nadaje się do maskowania przy malowaniu, nakładania powłok płynnych lub proszkowych, gdzie wymagane jest czyste usuwanie bez pozostałości.

Skuteczna taśma w zastosowaniach wysokotemperaturowych Nasza taśma poliestrowa 3M™ 875 ma podłoże z folii poliestrowej z ekologicznym klejem na bazie kauczuku. Może być stosowana w wysokich temperaturach – nadaje się do tymczasowego mocowania i maskowania podczas klejenia kompozytów. Po zakończeniu zadania można łatwo ją usunąć bez śladów w przypadku zastosowania w procesie autoklawu (mocowanie przewodów termoparowych, materiałów do pakowania próżniowego i narzędzi). Odporny na wysokie temperatury, niesilikonowy klej sprawia, że idealnie nadaje się również do maskowania w procesach malowania płynnego lub proszkowego. Taśma poliestrowa 875 3M™ może być używana w wysokich temperaturach, a jednocześnie może być usuwana bez pozostawiania resztek kleju ze stali nierdzewnej, aluminium i szkła po wystawieniu na działanie temperatury do 177°C przez kilka godzin. Podczas krótszych cykli, np. utwardzania w piecu, taśma zapewnia zadowalające wyniki do 204°C. Dodatkowo klej kauczukowy może być nanoszony na wiele elementów, gdy wymagane jest późniejsze malowanie lub klejenie.

Proponowane zastosowania
 • Maskowanie w wysokiej temperaturze
 • Tymczasowe mocowanie

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M