1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy poliestrowe
 5. Taśma poliestrowa 3M™ 875

Taśma poliestrowa 3M™ 875

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Sprawdza się w wymagających warunkach takich jak wysoka temperatura, w tym w procesie autoklawu do 177°C

Łatwe usuwanie bez pozostawiania śladów

Zielony kolor ułatwia identyfikację i pozycjonowanie

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 156KB)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nawiążmy współpracę! Produkty 3M są nieustannie udoskonalane, by lepiej spełniać potrzeby klientów. Jeśli potrzebujesz znaleźć odpowiedni produkt do swojego zastosowania lub masz inne pytania dotyczące rozwiązań 3M, prosimy o kontakt (22) 739 60 00.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Sprawdza się w wymagających warunkach takich jak wysoka temperatura, w tym w procesie autoklawu do 177°C
 • Łatwe usuwanie bez pozostawiania śladów
 • Zielony kolor ułatwia identyfikację i pozycjonowanie
 • Klej niezawierający silikonu
 • Cieńsza wersja taśmy poliestrowej 3M™ 876
 • taśma poliestrowa

Taśma poliestrowa 3M™ 875 jest wykonana z niezwykle cienkiego nośnika poliestrowego o wysokiej wytrzymałości, który bardzo dobrze dopasowuje się do podłoża. Taśma sprawdza się w wymagających warunkach i zapewnia wydajność podczas krótkich cykli suszenia w 204°C (400°F), a także podczas dłuższych procesów w autoklawie do 177°C (350°F). Odporność na wysoką temperaturę i klej kauczukowy sprawiają, że idealnie nadaje się do maskowania przy malowaniu, nakładania powłok płynnych lub proszkowych, gdzie wymagane jest czyste usuwanie bez pozostałości.

Skuteczna taśma w zastosowaniach wysokotemperaturowych Nasza taśma poliestrowa 3M™ 875 ma podłoże z folii poliestrowej z ekologicznym klejem na bazie kauczuku. Może być stosowana w wysokich temperaturach – nadaje się do tymczasowego mocowania i maskowania podczas klejenia kompozytów. Po zakończeniu zadania można łatwo ją usunąć bez śladów w przypadku zastosowania w procesie autoklawu (mocowanie przewodów termoparowych, materiałów do pakowania próżniowego i narzędzi). Odporny na wysokie temperatury, niesilikonowy klej sprawia, że idealnie nadaje się również do maskowania w procesach malowania płynnego lub proszkowego. Taśma poliestrowa 875 3M™ może być używana w wysokich temperaturach, a jednocześnie może być usuwana bez pozostawiania resztek kleju ze stali nierdzewnej, aluminium i szkła po wystawieniu na działanie temperatury do 177°C przez kilka godzin. Podczas krótszych cykli, np. utwardzania w piecu, taśma zapewnia zadowalające wyniki do 204°C. Dodatkowo klej kauczukowy może być nanoszony na wiele elementów, gdy wymagane jest późniejsze malowanie lub klejenie.

Proponowane zastosowania
 • Maskowanie w wysokiej temperaturze
 • Tymczasowe mocowanie

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.