1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy poliestrowe
 5. Taśma poliestrowa 3M™ 876

Taśma poliestrowa 3M™ 876

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Sprawdza się w wymagających warunkach, w tym w procesie autoklawizacji do 177°C

Łatwe usuwanie bez pozostawiania śladów

Zielony kolor ułatwia identyfikację i pozycjonowanie

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 156KB)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nawiążmy współpracę! Produkty 3M są nieustannie udoskonalane, by lepiej spełniać potrzeby klientów. Jeśli potrzebujesz znaleźć odpowiedni produkt do swojego zastosowania lub masz inne pytania dotyczące rozwiązań 3M, prosimy o kontakt (22) 739 60 00.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Sprawdza się w wymagających warunkach, w tym w procesie autoklawizacji do 177°C
 • Łatwe usuwanie bez pozostawiania śladów
 • Zielony kolor ułatwia identyfikację i pozycjonowanie
 • Klej kauczukowy nadaje się do powierzchni, gdy konieczne jest późniejsze malowanie lub klejenie po usunięciu taśmy
 • Grubsza wersja taśmy poliestrowej 3M™ 875

3M™ Taśma poliestrowa 876 jest wykonana z cienkiego nośnika poliestrowego o wysokiej wytrzymałości, który bardzo dobrze dopasowuje się do podłoża. Taśma sprawdza się w wymagających warunkach i umożliwia stosowanie podczas krótkich cykli suszenia w 204°C, a także podczas dłuższych procesów w autoklawie do 177°C.

Skuteczna taśma do zastosowań w wysokich temperaturach Taśma poliestrowa 3M™ 875 i 876 z nośnikiem poliestrowym z klejem kauczukowym. Może być stosowana w wysokich temperaturach – nadaje się do tymczasowego mocowania i maskowania podczas klejenia kompozytów. Po zakończeniu zadania można łatwo ją usunąć bez śladów w przypadku zastosowania w procesie autoklawizacji (mocowanie czujników temperatury, materiały do pakowania próżniowego, oprzyrządowania). Odporny na wysoką temperaturę klej niezawierający silikonu sprawia, że taśma idealnie nadaje się do maskowania powierzchni podczas malowania na mokro oraz lakierowania proszkowego. 3M™ Taśma poliestrowa 876 sprawdza się w szerokim zakresie temperatur, przy czym umożliwia usuwanie bez pozostawiania śladów ze stali nierdzewnej, aluminium i szkła po ekspozycji na temperaturę do 177°C przez kilka godzin. Podczas krótszych cykli, np. utwardzania w piecu, taśma zapewnia zadowalające wyniki do 204°C. Dodatkowo klej kauczukowy może być przyklejony do wielu powierzchni, gdy wymagane jest późniejsze malowanie lub klejenie. Przykładowe zastosowania - maskowanie elementów przed lakierowaniem proszkowym - mocowanie materiałów lub uszczelnianie worków próżniowych podczas zastosowania podczas procesu autoklawizacji - tymczasowe mocowanie

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.