1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Folie dystansowe do klawiatur membranowych
 5. Folia dystansowa dwustronnie klejąca do klawiatur membranowych 3M™ 7956MP

Folia dystansowa dwustronnie klejąca do klawiatur membranowych 3M™ 7956MP

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Podwójna, klejąca warstwa pośrednia o grubości 152 µm z klejem typu 200MP. Brązowe papierowe ochraniacze powlekane polietylenem (58 #) z każdej strony. Oba ochraniacze są drukowane.

Idealny do rozdzielania obwodów w przełącznikach aż do uruchomienia. Łatwo się wykrawa i obrabia. Stosuje się do wykrawania przy użyciu matryc stalowych. Służy do mocowania grafiki.

Zapewnia doskonałą przyczepność do metalu i tworzyw sztucznych o wysokiej energii powierzchniowej.

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Podwójna, klejąca warstwa pośrednia o grubości 152 µm z klejem typu 200MP. Brązowe papierowe ochraniacze powlekane polietylenem (58 #) z każdej strony. Oba ochraniacze są drukowane
 • Idealny do rozdzielania obwodów w przełącznikach aż do uruchomienia. Łatwo się wykrawa i obrabia. Stosuje się do wykrawania przy użyciu matryc stalowych. Służy do mocowania grafiki
 • Zapewnia doskonałą przyczepność do metalu i tworzyw sztucznych o wysokiej energii powierzchniowej

Dystans przełącznika membranowego 3M™ 7956MP to wysokowydajny klej akrylowy o wysokiej wydajności 50 µm 200 MP, podwójnie powlekany z każdej strony 50 µm nośnika z folii poliestrowej z podwójną wkładką o grubości 107 µm #58, odporny na wilgoć, płasko powlekany, polipowlekany kraft

Przeznaczona do sklejenia i separowania warstw obwodów foliowych obwodów drukowanych w klawiaturach membranowych. Wysoka odporność na siły ścinające i odrywające zapewnia wytrzymałość na naprężenia powstałe podczas uruchamiania przycisków klawiatury.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.