Podajnik 3M™ PPS™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Dozuje materiały eksploatacyjne do Systemu do przygotowania i mieszania lakieru 3M™ PPS™.

Dostęp od góry w celu uzupełnienia zapasów

Utrzymuje zapasy czyste, schludne, zorganizowane i wolne od zanieczyszczeń

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 168KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Dozuje materiały eksploatacyjne do Systemu do przygotowania i mieszania lakieru 3M™ PPS™
 • Dostęp od góry w celu uzupełnienia zapasów
 • Utrzymuje zapasy czyste, schludne, zorganizowane i wolne od zanieczyszczeń
 • Ten produkt może być używany z produktami 3M™ PPS™ i 3M™ PPS™ serii 2.0

Zorganizuj swoje miejsce pracy i utrzymuj je w porządku dzięki 3M™ PPS™ podajnikowi. Podajnik 3M™ PPS™ systemu do przygotowania i mieszania lakieru jest wieszanym na ścianie pojemnikiem, który umożliwia łatwy dostęp do dobrze przechowywanych nowych kubków/pokryw. Nadaje się do wszystkich rozmiarów pokryw i kubków 3M™ PPS™ i 3M™ PPS™ serii 2.0.

Podajnik 3M™ PPS™ do pokryw i kubków jest urządzeniem montowanym na ścianie, które umożliwia łatwy dostęp do materiałów eksploatacyjnych, takich jak pokrywy i kubki wewnętrzne do Systemu do przygotowania i mieszania lakieru 3M™ PPS™ i 3M™ PPS™ serii 2.0. To akcesorium do przechowywania pozwala wygodnie dozować materiały eksploatacyjne pojedynczo, utrzymując pozostałe zasoby w czystości i chroniąc je przed zanieczyszczeniem. Gdy nadchodzi czas uzupełnienia zapasów, funkcja dostępu od góry zapewnia wyjątkową wygodę.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

60455082804_Front.tifPodajnik 3M™ PPS™
Rozmiar miseczki Mini, Standardowy, Średni, Duże
Rodzaj produktu Podajnik do pokrywek i linera, Podajnik do pokrywek, Podajnik do linera