Kubek wewnętrzny rPPS 3M™ PPS™, 650 ml, 200 µ, 16743

 • 3M ID 7100083560

Skuteczne uzupełnianie farby bez konieczności wyjmowania kubka i podkładu z pistoletu

W zestawie z filtrem 200 µ

W przypadku procesu 125 µ należy zastosować dodatkowy filtr wpuszczany (dodatkowo)

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 168KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Skuteczne uzupełnianie farby bez konieczności wyjmowania kubka i podkładu z pistoletu
 • W zestawie z filtrem 200 µ
 • W przypadku procesu 125 µ należy zastosować dodatkowy filtr wpuszczany (dodatkowo)
 • Rozmiar standardowy (650 ml)

Użyj zestawu do ponownego napełniania 3M™ PPS™ jako zestawu do ponownego napełniania standardowego zestawu 3M™ PPS™, aby szybko i łatwo uzupełnić farbę bez konieczności wyjmowania kubka i podkładu z pistoletu.

Zestaw do ponownego napełniania 3M™ PPS™ to wersja zestawu standardowego 3M™ PPS™ z możliwością ponownego napełnienia. Nasz zestaw pozwala na łatwe i szybkie uzupełnianie farby bez konieczności wyjmowania kubka i podkładu z pistoletu. Wyposażony jest w filtr 200 μ i zawiera pokrywy i podkłady. Użyj naszego dodatkowego filtra wpuszczanego, dla potrzeb procesu 125 μ.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Dokładność filtracji (mikrony) 200 μm
Marki PPS™
Objętość 650 mL
Rodzaj produktu Zestaw standardowy/średni
Rozmiar filtra 200 µm
Rozmiar miseczki Duże
Zastosowanie Aplikacja Farb rozpuszczalnikowych i wodorozcieńczalnych, Lakieru bezbarwnego, Podkładu, Farba do malowania natryskowego, Natryskiwanie powłok, Powłoka bezbarwna, Przygotowanie powierzchni przed nałożeniem farby