1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Kleje, uszczelniacze i podkłady
 4. Kleje i łaty do napraw
 5. Łaty do naprawy
 6. Materiał wzmacniający do naprawy elementów z tworzyw sztucznych 3M™

Materiał wzmacniający do naprawy elementów z tworzyw sztucznych 3M™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Wzmocnienie konstrukcji naprawianego zderzaka

Przyspiesza proces naprawy - nie trzeba czekać na utwardzenie

Do stosowania na elementach z tworzyw sztucznych, które muszą być wzmocnione

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wzmocnienie konstrukcji naprawianego zderzaka
 • Przyspiesza proces naprawy - nie trzeba czekać na utwardzenie
 • Do stosowania na elementach z tworzyw sztucznych, które muszą być wzmocnione
 • Estetyczne wykończenie

Naprawiaj zderzaki i inne elementy pojazdów z tworzywa sztucznego przy użyciu 3M™ materiału wzmacniającego do naprawy elementów z tworzyw sztucznych. Nasz materiał do naprawy elementów z tworzyw sztucznych wzmacnia wewnętrzną część naprawianego tworzywa sztucznego w miejscach, w których uszkodzenie przechodzi przez tworzywo sztuczne. Nie wymaga szlifowania w celu aplikacji i klejenia, a naprawę można rozpocząć natychmiast bez czekania na utwardzenie.

Zapewnij dodatkową wytrzymałość zderzaka z 3M™ materiałem wzmacniającym do naprawy elementów z tworzywa sztucznego. Nasz szybko utwardzający się, elastyczny i łatwy do szlifowania materiał wzmacnia miejsca, gdzie uszkodzenia przeszły przez tworzywo sztuczne. Materiał wzmacniający do naprawy elementów z tworzyw sztucznych nie wymaga szlifowania i klejenia, a naprawę można rozpocząć od razu bez czekania na utwardzenie. To idealny materiał do naprawy zderzaków, które pękły przy krawędziach.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.