1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Zaklejarki do kartonów i akcesoria
 5. Zaklejarki do kartonów
 6. Maszyna do zaklejania kartonów 3M-Matic™ 7000a Pro z głowicami taśmującymi 3M™ AccuGlide™ 2+

Maszyna do zaklejania kartonów 3M-Matic™ 7000a Pro z głowicami taśmującymi 3M™ AccuGlide™ 2+

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Szybkość pracy wynosi około 30 kartonów na minutę

Podwójnie wytłaczane kolumny pozwalają na płynną regulację przyrostową

Łatwo dostępny uchwyt boczny i linijka sprawiają, że regulacja wysokości to pestka

Zobacz więcej szczegółów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nawiążmy współpracę! Produkty 3M są nieustannie udoskonalane, by lepiej spełniać potrzeby klientów. Jeśli potrzebujesz znaleźć odpowiedni produkt do swojego zastosowania lub masz inne pytania dotyczące rozwiązań 3M, prosimy o kontakt (22) 739 60 00.

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Szybkość pracy wynosi około 30 kartonów na minutę
 • Podwójnie wytłaczane kolumny pozwalają na płynną regulację przyrostową
 • Łatwo dostępny uchwyt boczny i linijka sprawiają, że regulacja wysokości to pestka
 • Głowice taśmujące zapewniają niezawodną aplikację taśmy bez uszkodzeń kartonu

Nasza regulowana maszyna do zaklejania kartonów 3M-Matic™ 7000a Pro z głowicą taśmującą 3M™ AccuGlide™ 2+ zakleja opakowania szybko i niezawodnie, zmiana po zmianie, rok po roku. Dzięki zwiększonej pojemności kartonów i wymiennym głowicom zaklejającym ta wytrzymała maszyna do zaklejania opakowań pozwala na zmiany w miarę rozwoju firmy, zwiększając wydajność, obniżając koszty i utrzymując rentowność firmy.

Dzisiejsze wyjątkowe i wszechstronne firmy muszą być szybkie i elastyczne na każdym etapie swojej działalności, w tym na etapie pakowania końcowego. Od momentu opracowania taśmy celofanowej Scotch® w 1930 roku jesteśmy liderem w technologii zaklejania pudełek, zapewniając producentom i dystrybutorom elastyczność i szybkość pakowania, aby być o krok przed konkurencją. Nasza regulowana maszyna do zaklejania kartonów 3M-Matic™ 7000a Pro z głowicą taśmującą 3M™ AccuGlide™ 2+ zakleja średnio 30 opakowań na minutę. Głowice taśmujące pomagają zmaksymalizować elastyczność produkcji, a podwójnie wytłaczane kolumny umożliwiają płynną regulację przyrostową. Ponadto łatwo dostępny uchwyt boczny i liniał referencyjny pomagają dostosować się do różnych wysokości kartonów. Pełny zakres możliwości maszyn do zaklejania kartonów można znaleźć w instrukcji obsługi. Regulowana maszyna do zaklejania kartonów 3M-Matic™ 7000a Pro zapewnia łatwe i dokładne zaklejanie za pomocą głowic taśmujących 3M™ AccuGlide™ 2+. Krzywoliniowa konstrukcja umożliwia bezpieczne nakładanie taśmy przy niewielkim nacisku, co pomaga chronić nawet lekkie kartony i ich zawartość. Te głowice, zaprojektowane do naklejania taśmy do zamykania pudełek Scotch™, naklejają taśmę na górne i dolne klapy z niezawodną wydajnością. Dodatkowa przesunięta pozycja głowicy zaklejającej zapewnia elastyczność procesu zaklejania w przypadku krótszych kartonów. Ta maszyna do zaklejania kartonów może nakładać różne rozmiary taśm w zależności od wybranego modelu podstawowego. Regulowana maszyna do zaklejania kartonów 3M-Matic™ 7000a Pro z głowicą taśmującą 3M™ AccuGlide™ 2+ 50 mm zapewnia szybką pracę i spójne rezultaty niezbędne do sprostania najwyższym wymaganiom opakowań.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M