Gąbka polerska 3M™ Perfect-It™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Nasze najskuteczniejsze gąbki polerskie

Pasują do systemów mocowania 3M™ Hookit™ i Quick Connect, umożliwiając łatwą wymianę

Konstrukcja pianki zatrzymuje w sobie środek polerski, co zapobiega rozpryskom i pozwala uzyskać szybsze i czystsze efekty końcowe

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Nasze najskuteczniejsze gąbki polerskie
 • Pasują do systemów mocowania 3M™ Hookit™ i Quick Connect, umożliwiając łatwą wymianę
 • Konstrukcja pianki zatrzymuje w sobie środek polerski, co zapobiega rozpryskom i pozwala uzyskać szybsze i czystsze efekty końcowe
 • Dostępne w różnych rozmiarach
 • Część systemu kodowania kolorami do wykańczania powierzchni lakierowej 3M™ Perfect-It™

Gąbki polerskie 3M™ Perfect-It™ to piankowe pady o największej wydajności. Przeznaczone do wygładzania rys po szlifowaniu, polerowania przy niskich prędkościach, usuwania drobnych wtrąceń i innych zastosowań. Piankowa powierzchnia zapewnia większy kontakt z powierzchnią, lepiej wchłania produkt polerski i ogranicza rozpryski. Dwustronne gąbki polerskie mogą być używane z adapterami 3M™ Quick Connect na polerkach rotacyjnych, zaś jednostronnne z systemem Hookit™, co ułatwia wymianę.

Dla najwyższej jakości na każdym etapie polerowania, nasze gąbki polerskie 3M™ Perfect-It™ łączą w sobie funkcje, które oszczędzają czas i poprawiają rezultaty. Teskturowany wierzch gąbek jest zaprojektowany tak, aby pochłaniały więcej produktu polerskiego i ograniczyć rozpryski, a także zapewnić większy kontakt z powierzchnią dla maksymalnej wydajności. Zarówno dwustronne, jak i jednostronne gąbki współpracują z naszymi systemami mocowania Quick Connect i Hookit™, aby zaoszczędzić czas i wydłużyć żywotność gąbek. Wybieraj spośród szerokiej gamy gąbek do konkretnych zastosowań, w tym pracy z utwardzonym, twardym lub średnio wykończonym lakierem, usuwania drobnych wtrąceń i rys oraz wygładzania P1200 lub drobniejszych rys po szlifowaniu nawet w przestrzeniach zamkniętych. Opracowaliśmy gąbki polerskie jako część naszego systemu kodowania kolorami do wykańczania powierzchni lakierowej Perfect-It™, aby dotrzymać kroku rozwijającym się technologiom w zakresie lakierów i powłok bezbarwnych. Piankowe gąbki są na ogół mniej agresywne i dają lepsze wykończenie niż futro polerskie. Są idealne na kluczowych etapach polerowania podczas renowacji lakieru. Zwykle mogą pracować przy wyższych obrotach, opierając się na połączeniu cięcia i kumulowania się ciepła, aby lekko stopić powłokę powierzchniową i usunąć drobne zadrapania i rysy „sprężynkowe”. Nasze dwustronne piankowe gąbki polerskie 3M™ Perfect-It™ posiadają środkową płytkę zwiększającą trwałość i współpracują z adapterem Quick Connect. Adapter ma gwint 5/8 cala, co ułatwia operatorom szybkie blokowanie i centrowanie naszych gąbek polerskich do szerokiej gamy standardowych polerek obrotowych. Równie szybko można je odczepić, co sprawia, że wymiana gąbek jest łatwa i szybka oraz oszczędza czas. Nasze mocowanie na rzep Hookit™ sprawia, że zakładanie, zdejmowanie i ponowne mocowanie jednostronnych piankowych podkładek polerskich 3M™ Perfect-It™ jest czyste, łatwe i bardzo szybkie, co pozwala maksymalnie wykorzystać czas w warsztacie. Produkty z serii Hookit™ mają haczyki w kształcie litery J, najczęściej używane w codziennych zastosowaniach rzepów. Podkładki pod dyski Hookit™ chwytają podkłady pętelkowe szczotkowane piankowych podkładek polerskich 3M™ Perfect-It™ i utrzymują je stabilnie na miejscu nawet podczas intensywnego użytkowania. Mimo to gąbki usuwają się bardzo szybko, oszczędzając czas podczas wieloetapowych prac związanych z polerowaniem. Gąbki polerskie 3M™ Perfect-It™ to najskuteczniejsze dwu- i jednostronne piankowe gąbki polerskie w naszej ofercie. Stanowią integralną część naszego systemu wykańczania powierzchni lakierowej 3M™ Perfect-it™ – opracowanego z myślą o sytuacjach, gdy wymagane jest najlepsze wykończenie każdego poziomu naprawy powłoki bezbarwnej i lakierowej. Nasz system wykorzystuje progresywną serię materiałów ściernych i gąbek polerskich w celu uzyskania wykończeń klasy wystawowej o głębokim kolorze i bogatym połysku.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Średnica całkowita (jednostki metryczne) 216 mm, 150 mm, 74 mm
Gradacja Średnie
Maks. prędkość 4 500 rpm
Styl powierzchni zewnętrznej Karbowana, Gładki
Liczba stron 2 , 1
Materiał pianka

Produkty Powiązane