1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Powłoki
 4. Podkłady
 5. Puder kontrolny 3M™ Dry Guide

Puder kontrolny 3M™ Dry Guide

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Znajdź otwory w wypełniaczu karoserii i głębokie rysy w podkładach za pomocą pudru kontrolnego 3M™. Nasz puder kontrolny wykrywa najmniejsze niedoskonałości powierzchni w procesie szlifowania podkładu na sucho. Nie wymaga maskowania przed użyciem i nie schnie po aplikacji. Podczas szlifowania wypełniacza poliestrowego można użyć naszego proszku kontrolnego, aby sprawdzić czy wypełnienie jest gładkie, bez falowania, a linie i kontury karoserii są proste i prawidłowe. Zapewnia to, że cała zagruntowana powierzchnia jest wyszlifowna przed nałożeniem farby nawierzchniowej. Do stosowania zarówno do szlifowania na mokro, jak i na sucho. Puder kontrolny nie zawiera rozpuszczalników.

Nie wymaga maskowania

Używać zarówno do szlifowania na mokro, jak i na sucho

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Znajdź otwory w wypełniaczu karoserii i głębokie rysy w podkładach za pomocą pudru kontrolnego 3M™. Nasz puder kontrolny wykrywa najmniejsze niedoskonałości powierzchni w procesie szlifowania podkładu na sucho. Nie wymaga maskowania przed użyciem i nie schnie po aplikacji. Podczas szlifowania wypełniacza poliestrowego można użyć naszego proszku kontrolnego, aby sprawdzić czy wypełnienie jest gładkie, bez falowania, a linie i kontury karoserii są proste i prawidłowe. Zapewnia to, że cała zagruntowana powierzchnia jest wyszlifowna przed nałożeniem farby nawierzchniowej. Do stosowania zarówno do szlifowania na mokro, jak i na sucho. Puder kontrolny nie zawiera rozpuszczalników
 • Nie wymaga maskowania
 • Używać zarówno do szlifowania na mokro, jak i na sucho
 • Idealny do podkreślenia lini i konturów
 • Nie zawiera rozpuszczalników

Puder kontrolny 3M™pozwala wykryć niedoskonałości i defekty powierzchni naprawianej. Nasz puder kontrolny nie wymaga maskowania przed jego użyciem i nie schnie po aplikacji. Podkreśla defekty, takie jak dziury w wypełniaczu do karoserii i głębokie rysy w podkładzie.

Znajdź otwory w wypełniaczu karoserii i głębokie rysy w podkładach za pomocą pudru kontrolnego 3M™. Nasz puder kontrolny wykrywa najmniejsze niedoskonałości powierzchni w procesie szlifowania podkładu na sucho. Nie wymaga maskowania przed użyciem i nie schnie po aplikacji. Podczas szlifowania wypełniacza poliestrowego, nasz puder kontrolny pomaga zapewnić, że wypełniacz jest płaski, bez falowania, a linie i kontury karoserii są proste i prawidłowe. Zapewnia to, że cała zagruntowana powierzchnia jest szlifowana przed nałożeniem farby nawierzchniowej. Używać zarówno do szlifowania na mokro, jak i na sucho. Puder kontrolny nie zawiera rozpuszczalników.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.