Taśma maskująca o wysokich parametrach Scotch® 3434

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Odporna na rozpuszczalniki i wodę, może być używana w temperaturach do 110°C.

Usuwa się bez pozostawiania resztek kleju i jest odporna na strzępienie.

Dobrze dopasowuje się do trudnych lub nierównych powierzchni bez rozdzierania.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 205KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Odporna na rozpuszczalniki i wodę, może być używana w temperaturach do 110°C
 • Usuwa się bez pozostawiania resztek kleju i jest odporna na strzępienie
 • Dobrze dopasowuje się do trudnych lub nierównych powierzchni bez rozdzierania
 • Doskonała siła trzymania, nawet na powierzchniach z tworzyw sztucznych i gumy
 • Jedna z najbardziej przyczepnych taśm maskujących 3M, zapewnia doskonałą wydajność w wilgotnych warunkach

Taśma maskująca o wysokich parametrach Scotch® 3434 ma zastosowanie w pracach związanych z renowacją samochodów, zarówno w gorących, jak i w wilgotnych warunkach. Nasza wysokowydajna niebieska taśma maskująca z papieru krepowego jest odporna na działanie rozpuszczalników i wody oraz może być używana w temperaturach do 110°C. Dobrze się dopasowuje, ma doskonałą wytrzymałość połączenia i odporność na rozdzieranie.

Ta niebieska taśma maskująca z papieru krepowego została specjalnie zaprojektowana, aby sprostać najbardziej wymagającym zastosowaniom maskującym. Niezależnie od tego, czy jest to 45-minutowy cykl wypalania, czy wilgotny letni dzień – ta taśma poradzi sobie z ciepłem i wilgocią. Jest to jedna z najbardziej przyczepnych taśm maskujących 3M, odporna zarówno na rozpuszczalniki, jak i wodę. Dopasowuje się i może pokrywać krzywizny i kontury bez rozdzierania. Trzyma się mocno, nawet na powierzchniach z tworzyw sztucznych i gumy, ale jest również odporna na strzępienie i rozrywanie, co umożliwia usuwanie bez pozostawiania resztek kleju.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 30 mm, 18 mm, 48 mm, 36 mm, 24 mm
Materiał podkładu (nośnika) papier
Kolor produktu Niebieski
Typ Kleju Kauczuk