Uszczelniacz poliuretanowy 3M™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Doskonała przyczepność

Możliwość lakierowania powszechnie stosowanymi systemami lakierniczymi

Nie kurczy się, nie rozpływa

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Doskonała przyczepność
 • Możliwość lakierowania powszechnie stosowanymi systemami lakierniczymi
 • Nie kurczy się, nie rozpływa
 • Doskonała odporność na warunki atmosferyczne, wodę, olej i benzynę

Poliuretanowe kleje uszczelniające 3M™ są utwardzanymi wilgocią produktami poliuretanowymi 1K przeznaczonymi do uszczelniania spoin w naprawach karoserii samochodowych.

3M™ poliuretanowy klej uszczelniający to produkt o wysokiej zawartości kleju 1K, który utwardza się do twardego, trwale elastycznego materiału w ciągu 24 godzin po wystawieniu na działanie wilgoci atmosferycznej. (Szybkość utwardzania zależy od grubości ziarna i warunków środowiskowych). Odporny na temperaturę od -40°C do +90°C (chwilowo do 120°C). Idealny do uszczelniania średnich i szerokich szwów karoserii samochodowych, szwów spawalniczych, a nawet nadaje się do stosowania na drewnie lub tworzywach sztucznych. Może być nakładany bezpośrednio na gołą stal, może być stosowany jako uszczelniacz do spoin. Nakładanie to musi być wykonane, gdy produkt jest jeszcze mokry (w ciągu 35 minut od nałożenia). Produkt musi być pozostawiony do utwardzenia (min. 45 minut!) przed nałożeniem wodorozcieńczalnych lakierów bazowych.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 310 mililitr
Czas suchy 25-40 minut
Czas do pełnego utwardzenia 24 hr
Rodzaj powierzchni Powierzchnie malowane
Kolor produktu Czarny, Biały, Szary, Beżowy
Typ Kleju Poliuretan