1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Mleczka i środki polerskie
 4. Woski
 5. Wosk do łodzi 3M™ Perfect-It™

Wosk do łodzi 3M™ Perfect-It™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Doskonały etap końcowy dla każdego procesu, w którym zalecane jest wykończenie woskiem

Zawiera wosk carnauba dla wspaniałego, czystego wykończenia woskowego

Chroni żelkot, farbę, włókno szklane i metale przed żywiołami

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Doskonały etap końcowy dla każdego procesu, w którym zalecane jest wykończenie woskiem
 • Zawiera wosk carnauba dla wspaniałego, czystego wykończenia woskowego
 • Chroni żelkot, farbę, włókno szklane i metale przed żywiołami
 • Formuła płynnego wosku jest łatwa w aplikacji i czyszczeniu
 • Część pełnej gamy produktów 3M™ Perfect‐It™ do wykańczania żelkotu

3M™ Perfect-It™ wosk do łodzi to ostatni, genialny krok w osiągnięciu prawdziwie profesjonalnego wykończenia elementów morskich. Jego mieszanka czystego brazylijskiego wosku carnauba, silikonów, polimerów i żywic zapewnia niezwykły połysk i zapewnia odporność na żywioły. Formuła płynnego wosku jest łatwa do zastosowania i działa nawet na ciepłych powierzchniach. Jest bezpieczny dla żelkotu, farby, włókna szklanego i metalu.

Aby uzyskać prawdziwie profesjonalne wykończenie powierzchni morskich i innych żelkotów, nasz 3M™ Perfect-It™ wosk do łodzi jest doskonałym krokiem końcowym - jego formuła zawiera czysty brazylijski wosk carnauba, znany ze swojej twardości i jakości wykończenia. Ten najwyższej jakości wosk zapewnia gładkie wykończenie o wyjątkowo wysokim połysku i tworzy trwałą powłokę, która pomaga chronić powierzchnię przed czynnikami atmosferycznymi. Choć idealnie nadaje się do żelkotu, jest bezpieczny do stosowania również na farbach, włóknie szklanym i metalach. Ten płynny wosk ściera się czysto i łatwo i jest bardzo prosty w użyciu w każdym klimacie. Od profesjonalistów zajmujących się polerowaniem do właścicieli pojazdów, produkty 3M™ Perfect-It™ do wykańczania żelkotu świetnie sprawdzają się na łodziach, kamperach i przemysłowych powierzchniach żelkotowych – zarówno nowych, jak i używanych. Produkty te krok po kroku, pomagają Ci osiągnąć niezawodne wykończenie za każdym razem, niezależnie od procesów jedno-, dwu- lub trzyetapowych. Butelki oznaczone kolorami pozwalają na łatwy dostęp w sklepie lub na rampie. Pełna seria produktów 3M stworzonych specjalnie do żelkotu obejmuje 3M™ Perfect-It™ środek do czyszczenia łodzi, 3M™ Perfect-It™ środek polerski grubościerny z woskiem do żelkotu, 3M™ Perfect-It™ środek polerski średniościerny z woskiem do żelkotu oraz 3M™ Perfect-It™ środek polerski lekkościerny z woskiem do żelkotu. Ta gama produktów jest idealna do uzyskania profesjonalnej jakości wykończenia żelkotu na łodziach, kamperach i w zastosowaniach przemysłowych.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M