Wosk do profili wewnętrznych 3M™

 • Numer części 08911
 • 3M ID 7100232935

Łatwe w użyciu

Szybka aplikacja

Przydatna wewnętrzna ochrona przed rdzą

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 212KB)

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Łatwe w użyciu
 • Szybka aplikacja
 • Przydatna wewnętrzna ochrona przed rdzą
 • Dostępne w 2 konsystencjach dla właściwości dostosowanych do aplikacji

Uzyskaj długotrwałą ochronę przed korozją dzięki woskowi do profili wewnętrznych 3M™. 3M™ wosk do profili wewnętrznych – Bursztyn wnika w szczeliny i wzdłuż połączeń spawanych, zapewniając doskonałą ochronę przed rdzą. Stosować w postaci aerozolu lub za pomocą pistoletu z aplikatorem. Wosk do profili wewnętrznych 3M™ – Przezroczysty ma ciężką konsystencję i jest zwykle używany do obszarów komory silnika lub tam, gdzie chcesz chronić dostępne gołe części metalowe, tj. używaj go do obszarów, gdzie nie jest wymagane działanie kapilarne.

Wosk do profili wewnętrznych 3M™ (bursztynowy) tworzy ochronną powłokę na wewnętrznych powierzchniach karoserii pojazdu. Nasz wosk do profili wnika pod wilgoć, jest odporny na sól i trwale elastyczny. Dostępny w postaci aerozolu lub z pistoletem do aplikacji. 3M™ Wosk do profili wewnętrznych – Bursztynowy ma lekką konsystencję i jest zwykle stosowany do profili skrzyń, wewnętrznych paneli ćwierćwałków i progów, gdzie wymagane jest działanie kapilarne. Wosk do profili wewnętrznych 3M™ – Przezroczysty ma ciężką konsystencję i jest zwykle używany do obszarów komory silnika lub tam, gdzie chcesz chronić dostępne gołe części metalowe, tj. używaj go do obszarów, gdzie nie jest wymagane działanie kapilarne.

Zasoby

3M Inner Cavity Wax Brown 08901

Arkusze danych

(PDF , 212KB)

3M Inner Cavity Wax Brown 08911 08921

Arkusze danych

(PDF , 220KB)

3M Inner Cavity Wax Transparent 08909

Arkusze danych

(PDF , 212KB)

Produkty powiązane

Formularz Aerozol
Kolor produktu Bursztynowy
Marki 3M™
Objętość 1 L
Rodzaj produktu Wosk do profili wewnętrznych
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 500 mililitr
Zastosowanie Antykorozyjny, Ochrona profili, Ochrona przed rdzą, Woskowanie

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.