Klej epoksydowy 3M™ Scotch-Weld™ 2216, szary

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Bardzo elastyczna spoina jest odporna na ekstermalne udary, wibarcje, ugięcia. Klej nadaje się do aplikacji zalewania elementów w produkcji środków transportu.

Zachowuje wysoką wytrzymałość przy rozciąganiu, wzajemnym przesuwaniu elementów, także w warunkach starzenia środowiskowego.

Doskonały w aplikacjach pracujących w warunkach kriogenicznych czy innych narażonych na bardzo niskie temperatury.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych dotyczących bezpieczeństwa (PDF, 0B)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Bardzo elastyczna spoina jest odporna na ekstermalne udary, wibarcje, ugięcia. Klej nadaje się do aplikacji zalewania elementów w produkcji środków transportu
 • Zachowuje wysoką wytrzymałość przy rozciąganiu, wzajemnym przesuwaniu elementów, także w warunkach starzenia środowiskowego
 • Doskonały w aplikacjach pracujących w warunkach kriogenicznych czy innych narażonych na bardzo niskie temperatury

3M™ Scotch-Weld™ 2216 B/A to elastyczny dwuskładnikowy klej epoksydowy, utwardzany w temperaturze pokojowej. Klej zapewnia wysoką wytrzymałość na odrywanie i ścinanie, przy zachowaniu dużej elastyczności spoiny dzięki czemu doskonale sprawdza się w aplikacjach, gdzie elementy klejone narażone są wibracje, rozszerzalność termiczną, czy wzajemne przesunięcia. Jest w stanie pracować w bardzo niskich temperaturach i nie staje się nadmiernie kruchy.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.