Podkładka dysku 3M™ Hookit™ Clean Sanding

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Wzór z wieloma otworami pomaga utrzymać czystsze środowisko pracy

Clean Sanding Solution podnosi wydajność operatora i zadań

System Hookit™ umożliwia łatwe mocowanie i usuwanie

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wzór z wieloma otworami pomaga utrzymać czystsze środowisko pracy
 • Clean Sanding Solution podnosi wydajność operatora i zadań
 • System Hookit™ umożliwia łatwe mocowanie i usuwanie
 • Odprowadzanie pyłu przedłuża okres działania materiału ściernego i zwiększa jego wydajność
 • Lepsze właściwości ścierne, lepsze wykończenie

Podkładka dysku 3M™ Hookit™ Clean Sanding to czerwona, piankowa podkładka przeznaczona do stosowania ze szlifierką mimośrodkową 3M™ w celu zwiększenia żywotności materiału ściernego i zwiększenia skuteczności zbierania pyłu. Używaj naszych podkładek jako części całościowego rozwiązania systemowego 3M do wysoce efektywnych zastosowań szlifowania z odsysem.

Do efektywnego szlifowania z odsysem użyj dysku 3M™ Hookit™ Clean Sanding Disc ze szlifierką mimośrodkową 3M™, aby zwiększyć żywotność materiału ściernego i uzyskać wysoką wydajność zbierania pyłu. Nasze podkładki wykorzystują najnowszą innowację w zakresie odprowadzania pyłu. Konstrukcja z wieloma otworami wychwytuje i usuwa więcej pyłu w porównaniu z produktami z 5 lub 6 otworami, co może znacznie wydłużyć żywotność dysku i pomaga utrzymać czystsze środowisko pracy, jednocześnie zwiększając wydajność operatora i zadań. Ta nowa konstrukcja nie wymaga dopasowania otworów do podkładki dysku, więc zmiana dysku jest szybka, łatwa i wygodna. System montażu dysków 3M Hookit zapewnia również doskonałe podparcie i ułatwia ponowne użycie w celu wydajnego szlifowania z odsysem, jako część naszego kompleksowego rozwiązania systemowego. System Clean Sanding obejmuje arkusze ścierne Hookit Clean Sanding, materiały ścierne i uchwyty – wszystko zaprojektowane tak, aby można było wykorzystywać w pracy nasze czerwone piankowe podkładki szlifierskie. Wykorzystanie systemu Hookit, składającego się z podkładu pętelkowego szczotkowanego, który utrzymuje podkładkę w bezpiecznym położeniu i umożliwia szybką i łatwą wymianę, co z kolei zwiększa efektywność pracy.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.