3M™ Szlifierka pilniczkowa

Numer części 335733M ID 7100110995
 • Lekka szlifierka taśmowa jest idealna do cięcia i prac wykończeniowych przy naprawach karoserii
 • Potężny silnik o mocy 495 W doskonale nadaje się do aplikacji w naprawach blacharsko-lakierniczych
 • Niska waga zapewnia większą zwrotność i mniejsze zmęczenie operatora
 • Obrotowa obudowa pozwala na zastosowanie w różnych wąskich przestrzeniach
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

Szlifierka taśmowa 3M™ do naprawy karoserii wykorzystuje technologię i wszechstronność szlifierek taśmowych do obróbki metalu w rozmiarze idealnym do napraw blacharsko-lakierniczych. To wąskoprofilowe narzędzie doskonale nadaje się do cięcia w wąskich miejscach, w tym do cięcia, wyrównywania i poprawiania spaw, a także do cieniowania i wykańczania. Ta szlifierka taśmowa jest przeznaczona do używania z materiałami ściernymi 3M™ Cubitron™ II.

Szlifierka taśmowa 3M™ do naprawy karoserii zapewnia niezawodność i wszechstronność ciężkich szlifierek taśmowych do obróbki metalu w warsztatach napraw blacharsko-lakierniczych, a dzięki lekkiej wadze i wąskim profilu idealnie nadaje się do prac przy samochodach. Działa z mocą 495 W, a waży mniej niż 1 kg — duża moc i doskonała zwrotność do szerokiego zakresu prac, w tym do usuwania spawów. W wielu przypadkach szlifierka taśmowa może zastąpić tradycyjną wiertarkę do zgrzewania punktowego. Świetnie nadaje się również do skutecznego usuwania kołnierza obramowania, przygotowania powierzchni, uretanowania, uszczelniania szwów i czyszczenia spoin. Szlifierki taśmowe 3M™ do naprawy karoserii są szczególnie odpowiednie do szlifowania lub szlifowania w wąskich miejscach, takich jak między panelami drzwi lub wzdłuż ostrych konturów. Cała obudowa jest obrotowa, co umożliwia operatorowi obracanie i rotację szlifierki i taśmy w trudno dostępnych miejscach. To taśmowe narzędzie przeznaczone jest do użytku z Pasami ściernymi 3M™ Cubitron™ II, stworzonymi do wydajnego szlifowania i długiej żywotności materiału ściernego. Jest wyposażony w wymienne gumowe koło stykowe, które zostało zaprojektowane w celu zapewnienia dodatkowej elastyczności i wywierania mniejszego nacisku na materiał ścierny podczas użytkowania, co dodatkowo wydłuża żywotność pasu ściernego. Nasza Szlifierka taśmowa 3M™ do naprawy karoserii jest częścią szerokiej oferty materiałów ściernych i narzędzi zaprojektowanych specjalnie do napraw renowacyjnych.

 • Lekka szlifierka taśmowa jest idealna do cięcia i prac wykończeniowych przy naprawach karoserii
 • Potężny silnik o mocy 495 W doskonale nadaje się do aplikacji w naprawach blacharsko-lakierniczych
 • Niska waga zapewnia większą zwrotność i mniejsze zmęczenie operatora
 • Obrotowa obudowa pozwala na zastosowanie w różnych wąskich przestrzeniach
 • Przeznaczony do używania z pasami ściernymi 3M™ Cubitron™ II
Specyfikacja
Długość całkowita (jednostki metryczne)
32 cm
Ilość kasetek
1 per Case
Maks. prędkość
17000 rpm
Moc silnika HP (W)
0.65 (485)
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Sztuka
Rodzaj produktu
Szlifierka taśmowa
Sposób pakowania
1
Typ podciśnienia
Niepróżniowy
Wysokość całkowita (jednostki metryczne)
7,3 cm
Zastosowanie
szlifowanie
Źródło zasilania
pneumatyczny
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.