Szlifierka taśmowa 3M™

  • 3M ID 7100110995
  • UPC 04054596250000,04054596249967,00051131335738

Lekka szlifierka taśmowa jest idealna do cięcia i prac wykończeniowych przy naprawach karoserii

Potężny silnik o mocy 495 W doskonale nadaje się do aplikacji w naprawach blacharsko-lakierniczych

Niska waga zapewnia większą zwrotność i mniejsze zmęczenie operatora

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Lekka szlifierka taśmowa jest idealna do cięcia i prac wykończeniowych przy naprawach karoserii
  • Potężny silnik o mocy 495 W doskonale nadaje się do aplikacji w naprawach blacharsko-lakierniczych
  • Niska waga zapewnia większą zwrotność i mniejsze zmęczenie operatora
  • Obrotowa obudowa pozwala na zastosowanie w różnych wąskich przestrzeniach
  • Przeznaczony do używania z pasami ściernymi 3M™ Cubitron™ II

Szlifierka taśmowa 3M™ do naprawy karoserii wykorzystuje technologię i wszechstronność szlifierek taśmowych do obróbki metalu w rozmiarze idealnym do napraw blacharsko-lakierniczych. To wąskoprofilowe narzędzie doskonale nadaje się do cięcia w wąskich miejscach, w tym do cięcia, wyrównywania i poprawiania spaw, a także do cieniowania i wykańczania. Ta szlifierka taśmowa jest przeznaczona do używania z materiałami ściernymi 3M™ Cubitron™ II.

Szlifierka taśmowa 3M™ do naprawy karoserii zapewnia niezawodność i wszechstronność ciężkich szlifierek taśmowych do obróbki metalu w warsztatach napraw blacharsko-lakierniczych, a dzięki lekkiej wadze i wąskim profilu idealnie nadaje się do prac przy samochodach. Działa z mocą 495 W, a waży mniej niż 1 kg — duża moc i doskonała zwrotność do szerokiego zakresu prac, w tym do usuwania spawów. W wielu przypadkach szlifierka taśmowa może zastąpić tradycyjną wiertarkę do zgrzewania punktowego. Świetnie nadaje się również do skutecznego usuwania kołnierza obramowania, przygotowania powierzchni, uretanowania, uszczelniania szwów i czyszczenia spoin. Szlifierki taśmowe 3M™ do naprawy karoserii są szczególnie odpowiednie do szlifowania lub szlifowania w wąskich miejscach, takich jak między panelami drzwi lub wzdłuż ostrych konturów. Cała obudowa jest obrotowa, co umożliwia operatorowi obracanie i rotację szlifierki i taśmy w trudno dostępnych miejscach. To taśmowe narzędzie przeznaczone jest do użytku z Pasami ściernymi 3M™ Cubitron™ II, stworzonymi do wydajnego szlifowania i długiej żywotności materiału ściernego. Jest wyposażony w wymienne gumowe koło stykowe, które zostało zaprojektowane w celu zapewnienia dodatkowej elastyczności i wywierania mniejszego nacisku na materiał ścierny podczas użytkowania, co dodatkowo wydłuża żywotność pasu ściernego. Nasza Szlifierka taśmowa 3M™ do naprawy karoserii jest częścią szerokiej oferty materiałów ściernych i narzędzi zaprojektowanych specjalnie do napraw renowacyjnych.

Zasoby

Produkty powiązane

Długość całkowita (jednostki metryczne) 32 cm
Ilość kasetek 1.0 per Case
Maks. prędkość 17 000 rpm
Marki 3M™
Moc silnika HP (W) 0.65 (485)
Rodzaj produktu Szlifierka taśmowa
Typ podciśnienia Niepróżniowy
Wysokość całkowita (jednostki metryczne) 7,3 cm
Zastosowanie szlifowanie
Źródło zasilania pneumatyczny

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M