Szlifierka taśmowa 3M™, 330 mm, 33573

 • 3M ID 7100110995
 • UPC 00051131335738

Lekka szlifierka pilniczkowa jest idealna do cięcia i prac wykończeniowych przy naprawach karoserii

Potężny silnik o mocy 495 W doskonale nadaje się do aplikacji w naprawach blacharsko-lakierniczych

Niska waga zapewnia większą zwrotność i mniejsze zmęczenie operatora

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Lekka szlifierka pilniczkowa jest idealna do cięcia i prac wykończeniowych przy naprawach karoserii
 • Potężny silnik o mocy 495 W doskonale nadaje się do aplikacji w naprawach blacharsko-lakierniczych
 • Niska waga zapewnia większą zwrotność i mniejsze zmęczenie operatora
 • Obrotowa obudowa pozwala na zastosowanie w różnych wąskich przestrzeniach
 • Przeznaczony do używania z pasami ściernymi 3M™ Cubitron™ II

Szlifierka pilniczkowa 3M™ do naprawy karoserii wykorzystuje technologię i wszechstronność szlifierek taśmowych do obróbki metalu w rozmiarze idealnym do napraw blacharsko-lakierniczych. To wąskoprofilowe narzędzie doskonale nadaje się do cięcia w wąskich miejscach, w tym do cięcia, wyrównywania i poprawiania spaw, a także do cieniowania i wykańczania. Ta szlifierka taśmowa jest przeznaczona do używania z materiałami ściernymi 3M™ Cubitron™ II.

Szlifierka pilniczkowa 3M™ do naprawy karoserii zapewnia niezawodność i wszechstronność ciężkich szlifierek taśmowych do obróbki metalu w warsztatach napraw blacharsko-lakierniczych, a dzięki lekkiej wadze i wąskim profilu idealnie nadaje się do prac przy samochodach. Działa z mocą 495 W, a waży mniej niż 1 kg — duża moc i doskonała zwrotność do szerokiego zakresu prac, w tym do usuwania spawów. W wielu przypadkach szlifierka taśmowa może zastąpić tradycyjną wiertarkę do zgrzewania punktowego. Świetnie nadaje się również do skutecznego usuwania kołnierza obramowania, przygotowania powierzchni, uretanowania, uszczelniania szwów i czyszczenia spoin. Szlifierki pilniczkowe 3M™ do naprawy karoserii są szczególnie odpowiednie do szlifowania lub szlifowania w wąskich miejscach, takich jak między panelami drzwi lub wzdłuż ostrych konturów. Cała obudowa jest obrotowa, co umożliwia operatorowi obracanie i rotację szlifierki i taśmy w trudno dostępnych miejscach. To taśmowe narzędzie przeznaczone jest do użytku z Pasami ściernymi 3M™ Cubitron™ II, stworzonymi do wydajnego szlifowania i długiej żywotności materiału ściernego. Jest wyposażony w wymienne gumowe koło stykowe, które zostało zaprojektowane w celu zapewnienia dodatkowej elastyczności i wywierania mniejszego nacisku na materiał ścierny podczas użytkowania, co dodatkowo wydłuża żywotność pasu ściernego. Nasza szlifierka pilniczkowa 3M™ do naprawy karoserii jest częścią szerokiej oferty materiałów ściernych i narzędzi zaprojektowanych specjalnie do napraw renowacyjnych.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Długość całkowita (jednostki metryczne) 32 cm
Ilość kasetek 1.0 per Case
Maks. prędkość 17000 rpm
Marki 3M™
Moc silnika HP (W) 0.65 (485)
Napięcie 230 V
Rodzaj produktu Szlifierka taśmowa
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 96 mm
Typ podciśnienia Niepróżniowy
Wysokość całkowita (jednostki metryczne) 7.3 cm
Zastosowanie szlifowanie
Źródło zasilania pneumatyczny