1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały czyszczące
 4. Pady podłogowe
 5. Diamentowy materiał ścierny 3M™ Trizact™ TZ

Diamentowy materiał ścierny 3M™ Trizact™ TZ

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Kompozytowe struktury ścierne z mikroreplikacją diamentu konsekwentnie i szybko wygładzają i wyrównują powierzchnie posadzek kamiennych.

Działa na betonie, lastryko, marmurze i innych typach podłóg kamiennych

Funkcja samoczynnego docierania umożliwiająca szybkie cięcie

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Kompozytowe struktury ścierne z mikroreplikacją diamentu konsekwentnie i szybko wygładzają i wyrównują powierzchnie posadzek kamiennych
 • Działa na betonie, lastryko, marmurze i innych typach podłóg kamiennych
 • Funkcja samoczynnego docierania umożliwiająca szybkie cięcie
 • Część systemu ochrony podłóg kamiennych 3M™

Diamentowy materiał ścierny 3M™ Trizact™ TZ to mikroreplikowany kompozytowy diamentowy materiał ścierny, który stanowi część systemu ochrony podłóg kamiennych 3M™. Nadaje się do agresywnej renowacji posadzek kamiennych z widocznym zużyciem lub uszkodzeniem spowodowanym zarysowaniem lub wżerami wywołanymi chemikaliami topiącymi lód lub zużyciem spowodowanym paletami, ciężkim ruchem lub innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Odnowienie kamiennych podłóg z widocznym zużyciem lub uszkodzeniem spowodowanym zarysowaniem lub wżerami za pomocą diamentowego materiału ściernego 3M™ Trizact™ TZ. Nasze materiały ścierne posiadają mikroreplikowane kompozytowe diamentowe struktury ścierne, które konsekwentnie i szybko wygładzają i wyrównują kamienne powierzchnie podłogowe. Nadaje się do stosowania na betonie, lastriko, marmurze i innych rodzajach podłóg kamiennych w celu naprawy uszkodzeń spowodowanych przez chemikalia topiące lód lub zużycie przez palety, ciężki ruch lub inne uszkodzenia mechaniczne. Posiada funkcję samoczynnego docierania, która pozwala na szybkie cięcie. Część systemu ochrony podłóg kamiennych 3M™.

Proponowane zastosowania
 • Do renowacji posadzek kamiennych z widocznym zużyciem lub uszkodzeniem spowodowanym zarysowaniem lub wżerami

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M