1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały czyszczące
 4. Pady podłogowe
 5. Diamentowe pady podłogowe Scotch-Brite™

Diamentowe pady podłogowe Scotch-Brite™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Pad podłogowy czyści i poleruje podłogi do wspaniałego połysku bez użycia środków chemicznych

Idealny do matowych podłóg marmurowych, lastrykowych, winylowych, łupkowych i polerowanego betonu

Są łatwe w użyciu, ponieważ nie wymagają drogich lub szkodliwych środków chemicznych, wystarczy woda

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Pad podłogowy czyści i poleruje podłogi do wspaniałego połysku bez użycia środków chemicznych
 • Idealny do matowych podłóg marmurowych, lastrykowych, winylowych, łupkowych i polerowanego betonu
 • Są łatwe w użyciu, ponieważ nie wymagają drogich lub szkodliwych środków chemicznych, wystarczy woda
 • Zalecany do użytku z maszynami o niskiej i standardowej prędkości

Diamentowe pady do podłóg Scotch-Brite™ służą do czyszczenia i polerowania podłóg z marmuru, lastryko, winylu, łupka i polerowanego betonu. Są łatwe w użyciu, ponieważ nie wymagają drogich lub szkodliwych środków chemicznych, wystarczy woda. Podkładka oferuje wysoką trwałość i wydajność, a jej elastyczna struktura sprawia, że jest łatwa do czyszczenia po użyciu. Zalecany do użytku z maszynami o niskiej i standardowej prędkości.

Czyść i poleruj podłogi do wyjątkowego poziomu połysku za pomocą diamentowych padów podłogowych Scotch-Brite™. Nasze fioletowe pady podłogowe są idealne do stosowania na marmurze, lastryko, winylu, łupku i polerowanym betonie. Usuwają czarne ślady do sześciu razy szybciej i działają do dwudziestu pięciu razy dłużej. Są łatwe w użyciu, ponieważ nie wymagają drogich lub szkodliwych środków chemicznych, wystarczy woda. Pady oferują wysoką trwałość i wydajność, a ich elastyczna struktura sprawia, że są łatwe do czyszczenia po użyciu. W przypadku podłóg w złym stanie początkowym użyj diamentowych padów podłogowych Scotch-Brite™ Sienna, aby nadać im średni połysk. Zalecany do użytku z maszynami o niskiej i standardowej prędkości.

Proponowane zastosowania
 • Do czyszczenia i polerowania podłóg marmurowych, lastrykowych, winylowych, łupkowych i polerowanego betonu

Specyfikacja

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.