Wkładki przeciwhałasowe 3M™ E-A-R™ Push-Ins™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Jednoliczbowy wskaźnik tłumienia (SNR) 35 dB (przy wkładaniu wkładki dwoma rękami) i 31 dB (przy wkładaniu wkładki jedną ręką)

Wyjątkowa końcówka E-A-Rform™ o rozmiarze i kształcie pasującym do większości uszu

Elastyczny trzonek sprawia, że wkładki są łatwe i higieniczne w użyciu, ponieważ nie trzeba dotykać piankowej końcówki

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Jednoliczbowy wskaźnik tłumienia (SNR) 35 dB (przy wkładaniu wkładki dwoma rękami) i 31 dB (przy wkładaniu wkładki jedną ręką)
 • Wyjątkowa końcówka E-A-Rform™ o rozmiarze i kształcie pasującym do większości uszu
 • Elastyczny trzonek sprawia, że wkładki są łatwe i higieniczne w użyciu, ponieważ nie trzeba dotykać piankowej końcówki
 • Rozpoznawalne żółte i niebieskie trzonki pozwalają na łatwą identyfikację
 • Dostępne ze sznurkiem lub bez sznurka
 • Kompatybilne z systemem weryfikacyjnym 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear Validation
 • Dostępne w wersjach z pałąkiem nagłownym, składanym pałąkiem nagłownym, pałąkiem nakarkowym i mocowaniem do hełmu oraz w kolorze zielonym lub pomarańczowym o podwyższonej widzialności

Wkładki 3M™ E-A-R™ Push-Ins™ charakteryzują się unikatową piankową końcówką 3M E-A-Rform™, która pasuje do większości uszu. Nasze łatwo rozpoznawalne żółte wkładki przeciwhałasowe mają elastyczny, niebieski trzonek, który ułatwia zakładanie jedną lub dwiema rękami. Dzięki uchwytowi wkładanie i wyjmowanie wkładki jest łatwe i higieniczne.

Wkładki przeciwhałasowe 3M™ E-A-R™ Push-Ins™ charakteryzują się piankową końcówką 3M E-A-Rform™, której kształt i rozmiar pasuje do uszu użytkownika. Nie pozwól, aby brud, chemikalia i inne szkodliwe substancje z miejsca pracy dostały się do uszu. Wkładki przeciwhałasowe 3M™ Push-to-Fit mogą pomóc w zapobieganiu zanieczyszczenia uszu rękami. Nie musisz ich rolować — delikatne pchnięcie to wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać spójne dopasowanie. Są one szczególnie odpowiednie dla użytkowników pracujących w rękawiczkach, przy czynnościach powodujących zabrudzenie dłoni lub w sytuacji, gdy tylko jedna ręka jest wolna, aby móc swobodnie dopasować wkładkę przeciwhałasową do ucha. Dzięki sznurkowi wkładki są zawsze pod ręką, a ich końcówki nie brudzą się pomiędzy użyciami. Najlepsze zalety dwóch rozwiązań — komfort wolno rozszerzającej się pianki i wygoda wkładki „push-in”. Rozpoznawalne dzięki żółtym końcówkom i trzonkowi w intensywnym niebieskim kolorze. Mają certyfikat CE i są zgodne z normą EN 352-2:2020. Jednoliczbowy wskaźnik tłumienia (SNR) 35 dB (przy wkładaniu wkładki dwoma rękami) i 31 dB (przy wkładaniu wkładki jedną ręką). Dostępne są wkładki testowe służące do sprawdzenia dopasowania za pomocą systemu weryfikacyjnego 3M™ E-A-Rfit™ Dual Ear Validation.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Wielokrotnego użytku Nie
Rozmiar wkładki Jeden, uniwersalny rozmiar
Połączone Nie
Kształt wkładki Okrągłe
Ze sznurkiem Tak, Nie
Widoczne dla wykrywaczy metali Nie