Nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ X3

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Skuteczność tłumienia do 33 dB

Szeroki, płaski pałąk jest izolowany elektrycznie, dzięki czemu nauszniki można uznać za produkt nieprzewodzący lub „dielektryczny”

Oznaczenie kolorami ułatwia wizualne zidentyfikowanie poziomu ochrony noszonego produktu

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 242KB)

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Skuteczność tłumienia do 33 dB
 • Szeroki, płaski pałąk jest izolowany elektrycznie, dzięki czemu nauszniki można uznać za produkt nieprzewodzący lub „dielektryczny”
 • Oznaczenie kolorami ułatwia wizualne zidentyfikowanie poziomu ochrony noszonego produktu
 • Nowo zaprojektowany element dystansowy poprawia wydajność bez zwiększania masy i objętości
 • Szerokie poduszki wykonane z miękkiej pianki zapewniają wygodę
 • Podwójny pałąk zapewnia rozpraszanie ciepła, a wewnętrzna konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia stały nacisk i wygodne dopasowanie przez 8 godzin
 • Zaprojektowane, aby zoptymalizować rozkład ciężaru i równowagę, zapewniając wyjątkowy komfort
 • Nauszniki wykonane z ABS są sztywne, wytrzymałe i odporne na uderzenia
 • Miękka zewnętrzna powłoka nauszników z termoplastycznego poliuretanu (TPU) chroni przed otarciami i uderzeniami

Nauszniki 3M™ PELTOR™ X3 są wyposażone w podwójny, izolowany elektrycznie pałąk, który ogranicza nagrzewanie się w okolicach czubka głowy. Wykorzystując specjalnie zaprojektowany element dystansowy, zapewniają redukcję hałasu do 33 dB bez zwiększania objętości i masy.

Nauszniki 3M™ PELTOR™ X3 zapewniają wysoce skuteczną ochronę słuchu przed hałasem na poziomie od umiarkowanego do wysokiego. W ramach systemu kolorowych oznaczeń poziomu ochrony produktów z serii X przed hałasem nauszniki X3 są oznaczone kolorem czerwonym. Łącząc legendarną wiedzę firmy 3M na temat ochrony słuchu z zaawansowaną technologią, nasze nauszniki przeciwhałasowe są wyposażone w specjalnie zaprojektowany element dystansowy, która poprawia redukcję hałasu bez zwiększania masy i objętości. Oznacza to, że X3 są lekkie i opływowe, a jednocześnie redukują hałas do 33 dB. Podwójny, izolowany elektrycznie pałąk pozwala zredukować nagrzewanie się czubka głowy, a drut ze stali nierdzewnej pokryty tworzywem sztucznym sprawia, że ten pałąk jest najmocniejszym modelem, jaki ma do zaoferowania firma 3M. Są wytrzymałe i zapewniają możliwość dopasowania, ponieważ płaski, szeroki pałąk jest wyposażony w miękką plastikową powłokę zapewniającą stały nacisk na czubek głowy. Metal nie jest odsłonięty, co oznacza, że produkt jest „dielektryczny”, nie przewodząc prądu w zastosowaniach, w których występuje ryzyko iskrzenia lub wyładowania. Starannie wyprofilowane suwaki zapewniają łatwą regulację nauszników przeciwhałasowych na głowie. Szerokie poduszki uszczelniające na uszy, wykonane z miękkiej pianki, zapewniają pracownikom wygodę, a smukłe nauszniki zapewniają lepszą kompatybilność z innymi środkami ochrony indywidualnej. Zużyte lub uszkodzone poduszki uszczelniające i wkładki piankowe, dostępne jako zestawy higieniczne, można łatwo wymieniać, co pomaga w przedłużeniu cyklu życia produktu. Dostępne są również modele mocowane na kasku lub noszone na szyi.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M