Nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ X4

Numer części X4A3M ID 7000103993Numer produktu 3M X4A
 • Skuteczność tłumienia do 33 dB
 • Szeroki, płaski pałąk jest izolowany elektrycznie, dzięki czemu nauszniki można uznać za produkt nieprzewodzący lub „dielektryczny”
 • Oznaczenie kolorami ułatwia wizualne zidentyfikowanie poziomu ochrony noszonego produktu
 • Innowacyjny pierścień uszczelniający i nowa technologia poduszek zapewniają doskonałą ochronę przed dźwiękami o niskich częstotliwościach w opływowej konstrukcji
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Elektroizolacyjny
Tak
Ilość kasetek
10
Kod produktu
X4A
Kolor produktu
O podwyższonej widzialności
Linia produktów
Seria X
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Sztuka
Rodzaj ochronnika słuchu
Pałąk nagłowny
Rodzaj produktu
Nausznik przeciwhałasowy
Sposób pakowania
10
Sugerowany typ przemysłu
Rolnicze, Lek, Przesył mediów (energia, woda, gaz, ścieki)
Wskaźnik tłumienia
33 dB
Szczegóły
 • Skuteczność tłumienia do 33 dB
 • Szeroki, płaski pałąk jest izolowany elektrycznie, dzięki czemu nauszniki można uznać za produkt nieprzewodzący lub „dielektryczny”
 • Oznaczenie kolorami ułatwia wizualne zidentyfikowanie poziomu ochrony noszonego produktu
 • Innowacyjny pierścień uszczelniający i nowa technologia poduszek zapewniają doskonałą ochronę przed dźwiękami o niskich częstotliwościach w opływowej konstrukcji
 • Szerokie poduszki wykonane z miękkiej pianki zapewniają wygodę
 • Podwójny pałąk zapewnia rozpraszanie ciepła, a wewnętrzna konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia stały nacisk i wygodne dopasowanie przez 8 godzin
 • Zaprojektowane, aby zoptymalizować rozkład ciężaru i równowagę, zapewniając wyjątkowy komfort
 • Nauszniki wykonane z ABS są sztywne, wytrzymałe i odporne na uderzenia
 • Miękka zewnętrzna powłoka nauszników z termoplastycznego poliuretanu (TPU) chroni przed otarciami i uderzeniami

Nauszniki 3M™ PELTOR™ X4 to nasze lekkie i smukłe ochronniki słuchu z innowacyjnymi piankowymi wkładkami i elementami dystansowymi, które pomagają zwiększyć tłumienie i zapewniają redukcję hałasu o niskiej częstotliwości nawet do 33 dB. Są wyposażone w podwójny, izolowany elektrycznie pałąk, który ogranicza nagrzewanie się w okolicach czubka głowy.

Nauszniki 3M™ PELTOR™ X4 zapewniają wysoce skuteczną ochronę słuchu przed hałasem na poziomie od umiarkowanego do wysokiego. W ramach systemu kolorowych oznaczeń poziomu ochrony produktów z serii X przed hałasem nauszniki 3M PELTOR X4 są oznaczone kolorem jasnozielonym. Łącząc legendarną wiedzę firmy 3M na temat ochrony słuchu z zaawansowaną technologią, nasze nauszniki przeciwhałasowe są wyposażone w specjalnie zaprojektowany element dystansowy oraz w poduszkę nowej technologii. Poprawia to redukcję hałasu bez zwiększania objętości i masy. Oznacza to, że nauszniki X4 są lżejsze i wygodniejsze w porównaniu z innymi nausznikami o wysokiej skuteczności, a jednocześnie redukują hałas do 33 dB. Podwójny, izolowany elektrycznie pałąk pozwala zredukować nagrzewanie się czubka głowy, a drut ze stali nierdzewnej pokryty tworzywem sztucznym sprawia, że ten pałąk jest najmocniejszym modelem, jaki ma do zaoferowania firma 3M. Są wytrzymałe i zapewniają możliwość dopasowania, ponieważ płaski, szeroki pałąk jest wyposażony w miękką plastikową powłokę zapewniającą stały nacisk na czubek głowy. Metal nie jest odsłonięty, co oznacza, że produkt jest „dielektryczny”, nie przewodząc prądu w zastosowaniach, w których występuje ryzyko iskrzenia lub wyładowania. Starannie wyprofilowane suwaki zapewniają łatwą regulację nauszników przeciwhałasowych na głowie. Szerokie poduszki uszczelniające na uszy, wykonane z miękkiej pianki, zapewniają pracownikom wygodę, a smukłe nauszniki zapewniają lepszą kompatybilność z innymi środkami ochrony indywidualnej. Zużyte lub uszkodzone poduszki uszczelniające i wkładki piankowe, dostępne jako zestawy higieniczne, można łatwo wymieniać, co pomaga w przedłużeniu cyklu życia produktu. Dostępne są również modele mocowane na kasku lub noszone na szyi.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.