Okulary ochronne 3M™ zintegrowane z hełmem

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Ochrona oczu przed odblaskami słonecznymi, cząstkami stałymi i promieniowaniem UV

Łatwe mocowanie do hełmów 3M™

Trwała powłoka soczewek odporna na zarysowania i zaparowanie minimalizuje uszkodzenia od czynników fizycznych i chroni przed zaparowaniem

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 270KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Ochrona oczu przed odblaskami słonecznymi, cząstkami stałymi i promieniowaniem UV
 • Łatwe mocowanie do hełmów 3M™
 • Trwała powłoka soczewek odporna na zarysowania i zaparowanie minimalizuje uszkodzenia od czynników fizycznych i chroni przed zaparowaniem
 • Łatwa regulacja
 • Przetestowano pod kątem wymagań normy EN 166:2001 i stwierdzono ich spełnianie
 • Dostępne z żółtymi, szarymi i przejrzystymi soczewkami
 • Lekka konstrukcja zapewnia większy komfort i mniejsze obciążenie podczas pracy

Zarządzanie miejscem pracy lub pracą oznacza maksymalizację bezpieczeństwa i wydajności przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu cenionego przez Twoją załogę. Zapewnij swoim pracownikom doskonałe połączenie komfortu, stylu i bezpieczeństwa dzięki wszechstronnym zintegrowanym okularom ochronnym 3M™. Te okulary ochronne mocuje się bezpośrednio do hełmu, co eliminuje potrzebę stosowania dodatkowego sprzętu ochronnego, który może obciążać nos i skronie.

Kup zintegrowane z hełmem okulary ochronne 3M™, aby zapewnić ochronę przed odblaskami słonecznymi, cząstkami stałymi i promieniowaniem UV. Nasze okulary ochronne są dostępne z soczewkami z powłoką odporną na zarysowania i zaparowanie, dzięki czemu minimalizują uszkodzenia od czynników fizycznych i chronią przed zaparowaniem. Są łatwe w regulacji z hełmami 3M™ i w mocowaniu do nich. Unikatowa konstrukcja umożliwia łatwe przesuwanie pomiędzy skorupą hełmu i taśmą nagłowia, co zapewnia ścisłe przyleganie do policzków użytkownika i ochronę. Okulary ochronne spełniają wymagania normy EN 166. Nasze okulary ochronne są dostępne z szarymi soczewkami z powłoką odporną na zarysowania i zaparowanie, dzięki czemu minimalizują uszkodzenia od czynników fizycznych i chronią przed zaparowaniem. Są łatwe w regulacji i mocowaniu z hełmami 3M™. Unikatowa konstrukcja umożliwia łatwe przesuwanie pomiędzy skorupą hełmu i taśmą nagłowia, co zapewnia ścisłe przyleganie do policzków użytkownika i ochronę. Okulary ochronne spełniają wymagania normy EN 166.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Kolor produktu Przezroczysty, Szary, Żółty, Bursztynowy
Rodzaj produktu Zintegrowana ochrona oczu