1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Elektryczne
 4. Złącza kabli zasilających
 5. Terminale kabli zasilających
 6. Zestaw głowicy zimnokurczliwej średniego napięcia 3M™ QT-III

Zestaw głowicy zimnokurczliwej średniego napięcia 3M™ QT-III

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Przeznaczona do polimerowych systemów kabli zasilających

Szeroki zakres zastosowań obejmujący kable o przekroju 50–630 mm²

Szybka i łatwa instalacja w temperaturach od -20°C do +50°C

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 83KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Przeznaczona do polimerowych systemów kabli zasilających
 • Szeroki zakres zastosowań obejmujący kable o przekroju 50–630 mm²
 • Szybka i łatwa instalacja w temperaturach od -20°C do +50°C
 • Do instalacji nie są potrzebne żadne źródła ciepła/ognia ani specjalne narzędzia
 • Uproszczony montaż dzięki zintegrowanej mastyce uszczelniającej

Zestaw głowicy zimnokurczliwej średniego napięcia 3M™ serii QT-III zintegrowany z mastyką uszczelniającą. Dzięki zimnokurczliwej, silikonowej obudowie izolacyjnej QT-III zapewnia łatwe i bezpieczne rozwiązanie do kończenia elektroenergetycznych linii kablowych średniego napięcia o ulepszonych właściwościach zabezpieczających przed warunkami atmosferycznymi.

W przypadku polimerowych systemów kabli zasilających należy zastosować głowicę zimnokurczliwą 3M™ QT-III. Nasze zestawy zakończeniowe są przeznaczone do kabli zasilających z ekranowaniem z drutu miedzianego zgodnie z HD 620 (IEC 60502) i obejmują szeroki zakres zastosowań. Składają się z prefabrykowanej, jednoczęściowej obudowy głowic zimnokurczliwych, co ułatwia i przyspiesza montaż na szerokiej gamie rodzajów i rozmiarów przewodów w temperaturach od -20°C do +50°C. Do instalacji nie są wymagane żadne źródła ciepła/ognia ani specjalne narzędzia. Głowica zimnokurczliwa 3M™ QT-III spełnia a nawet przekracza wymagania norm europejskich CENELEC HD 629.1 oraz IEC 60502-4.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.