Grafika i Zabezpieczenie Budynków
Przedstawiamy nowe folie do zadruku 3M™ serii IJ180mC

Przedstawiamy nowe folie do zadruku 3M™ serii IJ180mC

PRZETESTUJ FOLIĘ

Poznaj innowacyjne folie do zadruku 3M™ serii IJ180mC i ekologiczną folię 3M™ IJ480mC

Folie wylewane 3M™ IJ180mC oraz IJ480mC to zaawansowane technologicznie produkty, które zapewniają swobodę projektowania i najwyższą jakość zadruku. Dzięki objęciu gotowej realizacji najszerszą na rynku gwarancją 3M™ MCS™ masz pewność, że grafika utrzyma najwyższą jakość przez cały zakładany czas ekspozycji! Gama dostępnych rozwiązań obejmuje folie białe, metaliczne, transparentne i bez PCV. Z łatwością dopasujesz odpowiedni produkt do każdego projektu - czy to oklejania samochodu indywidualnego, floty pojazdów, łodzi, ścian z tynkiem strukturalnym, ścian z cegłą, czy też innej, nawet bardzo wymagającej aplikacji. W najnowszych seriach technologia Comply™ została unowocześniona. Dzięki zastosowaniu mikrotechnologii struktura kanalików kleju Comply™ pozostaje właściwie niewidoczna, co zapewnia jeszcze łatwiejszą, szybszą instalację i lepszy efekt końcowy, a technologia Controltac™ umożliwia łatwe pozycjonowanie i repozycjonowanie folii na powierzchni. Rozwiązania 3M, to niesamowita jakość zadruku, idealne przyleganie do powierzchni, odporność na wstawanie, łatwość aplikacji i demontażu. Nie bez powodu zostały one nagrodzone prestiżowymi nagrodami The Prize for Innovations podczas targów Rema Days, w kategorii Nowe Trendy w Poligrafii i Reklamie! Odmienisz dowolną przestrzeń w mgnieniu oka!

 • Folia 3M™ IJ180mC-10 (biała)
  Folia 3M™ IJ180mC-10 (biała)
  Klasyczne rozwiązania. 

  Uzyskaj doskonałe efekty dzięki folii do zadruku, która rozciąga się do 130% bez efektu wstawania. Stwórz atrakcyjne realizacje.

 • Folia 3M™ IJ180mC-114 (transparentna)
  Folia 3M™ IJ180mC-114 (transparentna)
  Subtelne przejścia. 

  Zestawiaj zadrukowane obszary z transparentnymi partiami, by tworzyć efektowne projekty z subtelnymi przejściami barw.

 • Folia 3M™ IJ180mC-120 (metaliczna)
  Folia 3M™ IJ180mC-120 (metaliczna)
  Metaliczny połysk.

  Zachwyć swoich klientów dzięki pierwszej metalicznej folii do zadruku, która nadaje nowoczesne, przykuwające uwagę wykończenie.

 • Folia 3M™ Envision™ IJ480mC (ekologiczna)
  Folia 3M™ Envision™ IJ480mC (ekologiczna)
  Folia do zadań specjalnych.

   

  Ekologiczna folia bez PCV. Najwyższa wytrzymałość, rozciągliwość do 150%, produkt do zastosowań na wymagających powierzchniach.

   


My dodaliśmy mikrotechnologię. Ty dodaj adrenalinę!

Folia serii 3M™ IJ180mC jest znana i ceniona na całym świecie ze względu na doskonałą i stałą jakość, niezawodność oraz uniwersalność. Dzięki zastosowaniu mikrotechnologii, struktura kanalików kleju Comply™ jest praktycznie niewidoczna, a aplikacja staje się prostsza i szybsza. Zobacz filmy poniżej aby dowiedzieć się więcej o właściwościach folii IJ180mC.

 • Optymalna przyczepność początkowa.

  Nie za wysoka i nie za niska – optymalna przyczepność by łatwo ułożyć folię.

 • Pozycjonowanie i repozycjonowanie.

  Technologia Controltac™ (szklane kuleczki w kleju), umożliwia łatwe pozycjonowanie i repozycjonowanie.

 • Niewidoczne kanaliki kleju Comply™.

  Dzięki zastosowaniu mikrotechnologii kanaliki odprowadzające powietrze są całkowicie niewidoczne.

 • Łatwe zdejmowanie podkładu.

  Podkład łatwo odchodzi, dzięki czemu aplikacja dużych brytów będzie łatwa nawet w wysokich temperaturach.


Gwarancja 3M™ MCS™ i drukarnie partnerskie 3M Select

3M™ MCS™ (3M Matched Component System Warranty), to pierwsza i najszersza na rynku reklamowym gwarancja, która zapewnia zachowanie optymalnej jakości gotowego wyrobu, składającego się z folii, laminatów oraz zadruku, w całym okresie objętym gwarancją. 3M™ MCS™ daje pewność, że wszystkie składniki użyte do produkcji grafiki zostały dobrane tak by uzyskać najwyższą wydajność, funkcjonalność oraz trwałość. 3M testuje swoje produkty w najbardziej zróżnicowanych warunkach klimatycznych i jest w stanie potwierdzić ich trwałość we wszystkich krajach świata. 3M upoważnia Certyfikowanego Producenta Grafik do udzielenia gwarancji na grafiki wykonane na foliach 3M przy użyciu oryginalnych, zatwierdzonych w gwarancji tuszy i zabezpieczone dedykowanym laminatem. Obietnica jakości 3M jest prosta: dostarczyć niezawodne, trwałe i objęte kompleksową gwarancją rozwiązania graficzne dostosowane do wszelkich potrzeb klienta.

Gdzie kupić folie 3M


 • Przetestuj rozwiązania 3M


  Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej lub przetestować innowacyjne folie 3M. Przejdź do formularza i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 • Jestem:*

  (wybierz jedno)

 • PRZEJDŹ DALEJ (krok 2/2)