1. Wszystkie produkty 3M
0 wyników 
0 wyników 
Znajdź produkt
 • Brak możliwości dalszego filtrowania

0 wyników 

Folie samochodowe do pojazdów użytkowych i specjalnych

Folie 3M do szyb i folie graficzne stosowane w procesie produkcji pojazdów użytkowych i specjalnych
Wyższy komfort, lepsza widoczność

3M oferuje folie szeroką gamę folii samochodowych o różnych poziomach przyciemnienia, by zapewnić komfort użytkowania, spełniać potrzeby i oczekiwania użytkowników.

Zapytaj eksperta 3M
Lepsza widoczność
 • Folie 3M do szyb samochodowych zapewniają bezpieczeństwo i dobrą widoczność. Chronią pasażerów przed wysoką temperaturą, szkodliwym promieniowaniem UV i rozbłyskami. W naszym asortymencie na pewno znajdziecie folię do szyb, która poprawi komfort i wygląd Twojego pojazdu. Nasze folie do szyb samochodowych są trwałe i praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji.

  3M oferuje także folie zwiększające widoczność floty pojazdów, nawet w nocy, dzięki własnościom odblaskowym. Produkty są dostępne z jaskrawymi spersonalizowanymi nadrukami oraz w jednolitych kolorach. Folie 3M doskonale nadają się zarówno do krótko- jak i długotrwałego użytku.


Kategorie produktów


Folie samochodowe - zastosowania

 • Dowiedz się więcej o brandingu z użyciem folii do szyb i folii graficznych 3M stosowanych w procesie produkcji pojazdów użytkowych i specjalnych
  Branding i personalizacja

  Wykorzystaj folie graficzne 3M do brandingu i personalizacji swojej floty pojazdów. Oferujemy produkty odpowiednie zarówno do krótko- jak i długotrwałego użytku.

  Folie graficzne

 • Dowiedz się, jak poprawić widoczność pojazdu, stosując produkty zwiększające widoczność 3M do pojazdów użytkowych i specjalnych
  Widoczność pojazdu

  Popraw widoczność pojazdów ratunkowych, autobusów szkolnych, ciężarówek i przyczep, stosując odblaskowe produkty 3M zwiększające widoczność.

  Folie odblaskowe i produkty zwiększające widoczność


Wyświetlanie 0-1 of 0 pasujących produktów
Porównaj najwyżej trzy produkty:
Porównaj
  Dołącz do nas
  Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
  Zmień lokalizację
  Polska - polski