Stomatologia

Wiodące produkty na rynku produktów stomatologicznych

Jako stomatolog potrzebujesz niezawodnych produktów, które zminimalizują czas pracy z pacjentem, a także zmaksymalizują ich zadowolenie. Nasze produkty tworzymy na podstawie badań i technologii podpartej dowodami klinicznymi, we współpracy z ekspertami z całego świata, więc nie musisz martwić się o zdrowie pacjentów oraz o swoją praktykę.

Stomatolog i uśmiechnięty pacjent

Pracuj skutecznie z produktami stomatologicznymi 3M

Zapewnij swoim pacjentom piękny i zdrowy uśmiech.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPECJALISTĄ 3M

Popularne kategorie produktów stomatologicznych

Produkty i sprzęt, które sprawdzą bez względu na wyzwanie stomatologiczne.

Najnowsze produkty stomatologiczne

Przedstawiamy nasze najnowsze produkty z rodziny systemów łączących i cementów stomatologicznych.

 • Cement żywiczny i systemy łączące 3M
 • Uprość swoje procedury odbudowy pośredniej i bezpośredniej.

  Cementy żywiczny 3M™ RelyX™ Universal może działać jako cement samoadhezyjny lub jako cement adhezyjny w połączeniu z systemem łączącym 3M™ Scotchbond™ Universal Plus.

  Te dwa produkty razem, pozwalają na eliminują problemy i niejasności związane ze stosowaniem systemów wieloskładnikowych, upraszając procedury pośrednie i bezpośrednie.

  CEMENT ŻYWICZNY RELYX UNIVERSAL

  Uniwersalny system łączący Scotchbond Universal Plus

Naukowiec korzystający z mikroskopu
Dlaczego warto wybrać 3M?

Skuteczność naszych produktów jest poparta badaniami klinicznymi, a ich skrupulatne opracowanie ma na celu zapewnienie dokładnych, długotrwałych efektów oraz łatwość ich użycia. Dentyści na całym świecie zaufali produktom stomatologicznym 3M, dzięki którym mogą zaoferować swoim pacjentom przewidywalne i estetyczne rezultaty leczenia.

Nie musisz wierzyć nam na słowo! Sprawdź sam!
Zobacz ocenę produktów stomatologicznych 3M wystawioną przez dentystów na stronie Dental Advisor Strona główna

Uprość procesy odbudowy metodą pośrednią i bezpośrednią

 • Broszura 3M Success Simplified
  Prostsza droga do sukcesu w procesie stomatologicznej odbudowy pośredniej

  Uzyskuj lepsze wyniki za każdym razem upraszczając i standaryzując procedury protetyczne z zastosowaniem zaleceń opartych na badaniach od pięciu wiodących ekspertów klinicznych.

  Pobierz darmowa broszurę 3M Success Simplified, w której znajdziesz 80 stron zawierających wskazówki, studia przypadków, zalecenia kliniczne i inne treści. Możesz również odwiedzić naszą witrynę Success Simplified, aby uzyskać więcej informacji.

 • Publikacja „Restoring conservatively with confidence”
  Osiągnij lepsze rezultaty leczenia, usprawniając swoje procedury w odbudowie bezpośredniej

  Ponieważ znacząca większość stosowanych procedur to odbudowa bezpośrednia, 3M opracowało sprawdzoną protokół, który pozwala w łatwy i szybki sposób tworzyć odbudowy, które gwarantują uzyskanie powtarzalnych, wysokiej jakości rezultatów.

  Pobierz bezpłatną 12 stronicową publikację 3M, zawierającą wskazówki dotyczące wyboru właściwej drogi do udanej odbudowy. Możesz również odwiedzić naszą brytyjską witrynę (w języku angielskim) — uzyskasz tam więcej informacji.

  POPROŚ O BEZPŁATNĄ PUBLIKACJĘ (PDF, 2.2 MB)

blue to purple color transition

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach, szkoleniach, promocjach oraz ofertach specjalnych? Zapisz się do naszego newslettera!
Zasubskrybuj teraz

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach, szkoleniach, promocjach oraz ofertach specjalnych? Zapisz się do naszego newslettera! Zasubskrybuj teraz

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach, szkoleniach, promocjach oraz ofertach specjalnych? Zapisz się do naszego newslettera!   Zasubskrybuj teraz


Poznaj brytyjską witrynę 3M na temat produktów stomatologicznych

Uzyskaj więcej informacji i zapoznaj się z naszymi produktami w witrynie w języku angielskim.

Ikona globalna

To łącze przeniesie Cię na brytyjską witrynę firmy 3M w języku angielskim. Pamiętaj, że informacje o produktach, karty danych produktów i regulacje mogą różnić się od tych obowiązujących w Twoim kraju.

Produkty mogą nie być dostępne w Twoim kraju. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się ze specjalistą ds. produktu za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na tej stronie.

PRZEJDŹ NA WITRYNĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Niebiesko-zielony cieniowany baner z logo Brain Floss
Bądź na bieżąco z informacjami
i wydarzeniami stomatologicznymi

Uzyskuj aktualne informacje na temat przypadków klinicznych, webinariów na życzenie i na żywo, wskazówki ekspertów na naszym blogu Brain Floss. Subskrybuj comiesięczną aktualizację bloga i bądź na bieżąco.

ODWIEDŹ BLOG 3M BRAIN FLOSS

Aktualna oferta promocyjna na materiały stomatologiczne 3M

 • Mężczyzna otwierający tekturowe pudełko
 • Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą promocyjną.

  Pakiety promocyjne zostały skomponowane w taki sposób, aby każdy gabinet stomatologiczny mógł znaleźć atraktcyjną ofertę dla siebie. Od materiałów kompozytowych ułatwiających codzienną pracę w procedurach zachowawczych, po najwyższej jakości materiały wyciskowe, dające gwarancję udanych prac protetycznych
  Sprawdź co przygotowaliśmy tym razem!

  POBIERZ OFERTĘ PROMOCYJNĄ (PDF, 1.56 MB)

Autoryzowani Dystrybutorzy materiałów stomatologicznych 3M w Polsce

 • Ikona tarczy ze znacznikiem wyboru
  • Nasze produkty sprzedajemy i dostarczamy jedynie za pośrednictwem oficjalnej sieci dystrybutorów. Złożenie zamówienia u tych dostawców gwarantuje pewność nabywców co do jakośći i pochodzenia produktów.
   Autoryzowani dystrybutorzy 3M oferują pełen zakres naszego portfolio - przy zapewnieniu najwyższej jakości usług.
   Aby, mieć pewność, że produkty które kupujesz są oryginalne oraz wiadomego pochodzenia, kupuj produkty u dystrybutorów wymienionych na liście poniżej, w ten sposób chroniąc pacjentów oraz swój gabinet.

Niebieski cieniowany baner

Skontaktuj się z przedstawicielem firmy 3M

 • ikona przedstawiająca osobę rozmawiającą przez smartfon
  • Służymy pomocą!
   Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, aby uzyskać porady na temat produktów i ich zastosowania.
  • Wyślij zapytanie za pomocą formularza poniżej, a jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Tobą. Możesz również skorzystać z telefonu dzwoniąc pod numer (22) 739 60 00, (pon-pt 9:00-17:00) aby zostać przekierowanym do przedstawiciela z Twojego regionu.
  • Informacje podane przez Ciebie w tym formularzu posłużą do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie — przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Instrukcja użytkowania (IFU ang. Instruction For Use)

3M stara się ułatwiać pracę dzięki niezawodnym produktom wysokiej jakości, kompleksowym szkoleniom, dokumentacji oraz wsparciu klinicznemu, technicznemu i obsłudze klienta.

W naszym portalu poświęconym przepisom można łatwo zaleźć instrukcje użytkowania (IFU) produktów 3M z dziedziny ochrony zdrowia.

Do wybranych produktów dostępne są również dodatkowe informacje, takie jak deklaracje zgodności (DoC ang. Declaration of Conformity) i certyfikaty.

 • ikona przedstawiająca otwarty katalog
  • Aby uzyskać dostęp do instrukcji użytkowania produktów 3M, kliknij na poniższy przycisk. Nasz portal dotyczący przepisów otworzy się w nowym oknie przeglądarki.

   Będzie można wyszukać instrukcję użytkowania konkretnego produktu, korzystając z wyszukiwania tekstowego lub przeglądając różne kategorie.

   Instrukcje użytkowania i dodatkowe materiały, takie jak deklaracje zgodności (DoC) i certyfikaty, można przeglądać bezpośrednio lub pobrać w celu późniejszego wykorzystania.

   PRZEJDŹ DO WYSZUKIWARKI instrukcji 3M