Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

Znaleziono niepoprawną konfigurację. Skontaktuj się z administratorem.

 

Zrobić lepszy wycisk

Jeżeli chodzi o pobieranie wycisku, nie musisz wybierać pomiędzy precyzją i łatwościa użycia. Procedura pobierania wycisków z 3M™ daje Ci obie te korzyści. To zintegrowane produkty, które funkcjonują w prosty sposób, umożliwiają Ci pełną kontrolę na każdym kroku. Masy polieterowe 3M zostały zaprojektowane, aby zwiększyć Twój sukces w codziennych procedurach i trudniejszych przypadkach klinicznych. Jest to po prostu lepszy sposób na pobieranie jeszcze lepszych wycisków.

Sukces leczenia zaczyna się od właściwych materiałów.

Procedury pośrednich odbudów stomatologicznych są złożone i wymagające. Wykonanie ich jest kluczowe dla sukcesu klinicznego w Twojej codziennej praktyce. Poszukujesz niezawodnych rozwiązań o długotrwałych, solidnych, sprawdzonych klinicznie i wiarygodnych wynikach? Dzięki 3M, producentowi materiałów protetycznych, możesz mieć pewność, że wybierasz najlepsze rozwiązanie na którym możesz polegać.

Każdego dnia praktyki czuj pewność, kontrolę i precyzję.


 • Masa Polieterowa 3M™ - niezrównana precyzja jakiej oczekujesz

 • Automatyczne mieszanie - szybko i łatwo
 • Samoadhezyjny cement od 3M – wygoda I niezawodność w każdym przypadku


3M™ Impregum™ Penta™

 • 3M™ Impregum™ Penta™
  • Polieterowa masa wyciskowa – do pobierania bardziej precyzyjnych wycisków.

   Polieterowe masy wyciskowe 3M zawierają specjalną budowę chemiczną, gdzie materiał utwardza się tworząc możliwość idealnego odzwierciedlenia w wilgotnym środowisku, uzyskanie wyższej ostro konturowości tuż po związaniu, znakomitą zapływalność, nawet w najmniejsze przestrzenie oraz wystarczalny czas pracy materiałem. Dla większej precyzji wycisku.

  • Długi czas pracy materiałem
   Masa wyciskowa 3M™ Impregum™ Penta™ zachowuje swoją płynność przez bardzo długi czas, wiązanie masy zaczyna się w momencie kończącego się czasu pracy tą masą, nie wcześniej. Cecha ta daje nam możliwość wybaczenia większości błędów, które możemy popełnić na drodze pobierania wycisku – idealny wycisk bez zniekształceń i błędów.

  • Doskonała zapływalność
   Materiał zapływa w najtrudniejsze miejsca, aby zapewnić najmniejsze detale dla precyzyjnego wycisku.

  • Doskonała tolerancja w środowisku wilgotnym
   Polieterowe materiały 3M zapewniają lepszą początkowa hydrofilność niż jakikolwiek materiał VPS – zapewniając brak pustych przestrzeni w wilgotnym środowisku.

  • Polieterowy materiał 3M™ Impregum™ Penta™ pomaga w osiągnięciu dokładnego wycisku już za pierwszym razem – redukując konieczność kosztownych powtórzeń.

  • Zastosowanie produktu:

  • Do wycisków precyzyjnych dla wymagających przypadków klinicznych:
   • Wycisk pod inlay, onlay, licówki, korony, mosty
   • Całkowite bezzębie
  • Materiały do pobrania

3M™ Pentamix™ Lite™

3M™ Pentamix™ Lite - wejście do świata automatycznego mieszania z optymalną prędkością mieszania, która jest idealnie dopasowana dla osób ropoczynających pracę automatycznym mieszalnikiem, a także dla lekarzy praktyków, którzy wykonują wiele wycisków każdego dnia. Zmniejsz ilość kroków, odpadów, bałaganu i zmęczenie dłoni - za naciśnięciem jednego przycisku, dostaniesz jednorodną mieszaninę o odpowiedniej ilości materiału.

 • Shark Test

  Zwarta konstrukcja
  Oszczędność cennego miejsca w pozycji pionowej.

  Wygodna i czysta obsługa
  Naciśnij zielony przycisk "start" by rozpocząć napełnianie łyżki wyciskowej lub strzykawki bezpośrednio z urządzenia.

  Łatwo rozpocząć pracę
  Szybka i intuicyjna konfiguracja - wystarczy obrócić w położenie robocze.

  Przenośna konstrukcja
  Łatwy do przenoszenia z jednego miejsca w drugie, dzięki niewielkiej wadze oraz zintegrowanemu uchwytowi.


3M™ RelyX™ U200

 • 3M™ RelyX™ U200

  Samoadhezyjny cement - wszechstronna niezawodność.

  Najbardziej klinicznie sprawdzony samoadhezyjny cement na bazie żywicy.

  3M™ RelyX™ U200 Samoadhezyjny cement to chemiczna tajemnica sukcesu klinicznego. Na początku materiał jest hydrofilowy, w momencie aplikacji na strukturę zęba zapewnia bezpośrednie wiązanie, a po zawiązaniu jest hydrofobowy z zneutralizowanym pH.

  Ten samoadhezyjny cement jest ”bezpośrednim” rozwiązaniem dla szerokiego zakresu procedur. Z dualnie wiążącą samoadhezyjną chemią, 3M™ RelyX™ U200 zapewnia najwyższą adhezję, odporność na przebarwienia, długotrwałą stabilność oraz wyeliminowanie dodatkowego czasu na wytrawianie, nakładania systemu łączącego i primera.

  Praktycznie nie powoduje nadwrażliwości pozabiegowej i jest odporny na wilgoć.

  Materiały do pobrania


Przypadki kliniczne