O nas

 • Centrum Szkoleniowe 3M to miejsce otwartej wymiany doświadczeń profesjonalistów...

  ...w którym powstają praktyczne rozwiązania dla wielu dziedzin przemysłu.

  Skupiamy się na zdobywaniu wiedzy poprzez dzielenie się osobistymi doświadczeniami oraz kompleksowe szkolenia – a wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze.

  Szkolenia to fundament najwyższej jakości i wydajności codziennej pracy. Edukacja to także podstawa bezpieczeństwa pracownika, co jest wartością nadrzędną dla pracodawcy. Otwarcie Centrum Szkoleniowego to odpowiedź na potrzeby wymagającego rynku. Nasze szkolenia opracowywane są w oparciu o wiedzę ekspercką trenerów i naukowców 3M, by jak najlepiej dopasować je do uczestników i ich potrzeb.

  Centrum Szkoleniowe 3M jest pierwszym i jedynym tego typu obiektem w Europie Środkowo-Wschodniej. Laboratorium liczące 2000 m2 to przestrzeń, w której można testować szerokie portfolio produktów firmy 3M przeznaczonych dla profesjonalistów.

  Oferujemy różnorodne kursy z zakresu obróbki blacharsko-lakierniczej, materiałów ściernych i pracy na wysokości. Każde szkolenie ma jasno określoną strukturę, uwzględniającą przekazanie wiedzy teoretycznej, jak i pozostawiającą przestrzeń na pytania i otwartą dyskusję.

   

Nowe Centrum Szkoleniowe jest unikalnym miejscem, w którym odkryć można różnorodność i innowacyjność platform technologicznych oraz produktów 3M w zakresach

Centrum Szkoleniowe 3M wyróżnia fakt, że w małych grupach uczymy konkretnych umiejętności, które mają bezpośrednie przełożenie na efektywność i bezpieczeństwo pracy.

 

Tutaj każdy będzie mógł się sprawdzić jak działają najnowocześniejsze rozwiązania dla branży przemysłowej i jednocześnie przekonać się o ich wysokiej efektywności.

Oferta szkoleniowa Systemów Obróbki Ściernej 3M dla klientów końcowych to spotkania, którym towarzyszą prezentacje teoretyczne ale przede wszystkim spotkania praktyczne, gdzie nasi specjaliści prezentują rozwiązania, które mogą usprawnić ich pracę, poprawić bezpieczeństwo oraz pozytywnie wpłynąć na wyniki finansowe.

Materiały do napraw blacharsko-lakierniczych oferowane przez 3M codziennie pomagają przywrócić świetność samochodom po przejściach. Drobna stłuczka lub otarcie lakieru, czy poważniejsze uszkodzenia karoserii? Jeżeli stosujesz materiały 3M masz pewność, że efekt końcowy naprawy będzie nawet lepszy od fabrycznego. Najwyższej jakości materiały ścierne, polerskie i lakiernicze w rękach fachowców to gwarancja sukcesu i zadowolenia właściciela pojazdu.

Praca na wysokości wiąże się z ryzykiem każdego dnia, aby była bezpieczna warto zadbać o praktyczną wiedzę i umiejętności pracowników.
Nasze szkolenia oparte są na ponad 70 letnim doświadczeniu i gromadzeniu praktycznych doświadczeń na całym świecie.
Posiadamy doskonałe kompetencje, by organizować szkolenia poświęcone ochronie przed upadkiem z wysokości, bezpiecznej pracy na wysokości oraz w ograniczonych przestrzeniach przeznaczone dla wielu różnych branż przemysłowych.
Szkolenia wysokościowe są stworzone, by zapewnić, żeby wszyscy Twoi pracownicy każdego dnia wrócą bezpiecznie do domu.

W przypadku zainteresowania szkoleniem prosimy o kontakt.

Nasi eksperci

Filtruj:
Sortuj:
Tagi
Tagi
 1. Trenerzy
 2. Administracja
 3. Administracja
 4. Administracja
 5. Trenerzy
 6. Trenerzy
 • Marcin Żurawski

  Trener

  Lider Zespołu CTC&CIC

  Marcin odpowiedzialny jest za współpracę z działami marketingu oraz sprzedaży firmy 3M w celu zapewnienia właściwego zrozumienia potrzeb klientów odwiedzających Centrum.

  Posiada długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Specjalnie dla Państwa poprowadzi szkolenia z technologii napraw blacharsko-lakierniczych oraz systemów obróbki ściernej.

  December 1, 1901 Trenerzy Trenerzy Marcin Żurawski
 • Karolina Bacharz

  Administrator Centrum Szkoleniowego

  Odpowiedzialna za wsparcie Państwa wizyty w zakresie rezerwacji terminów szkoleń, zakwaterowania, oraz za pozostałe tematy związane z organizacją i koordynowaniem eventów odbywających się w Centrum.

  December 1, 1901 Administracja Administracja Karolina Bacharz
 • Emilia Demczur

  Specjalista ds. komunikacji

  Centrum Innowacji 3M

  W ramach szkolenia mogą Państwo odwiedzić także Centrum Innowacji 3M, w którym Emilia wprowadzi Państwa w niezwykły świat technologii i produktów 3M. Zaprezentuje Państwu również wyniki prac badawczo- rozwojowych laboratoriów zlokalizowanych w różnych krajach świata.

  Emilia jest także prowadzącą serii webinarów edukacyjnych 3M Studio. Odwiedź 3m.pl/studio, aby dowiedzieć się więcej!

  December 1, 1901 Administracja Administracja Emilia Demczur
 • Aleksandra Wiśniewska

  Centrum Innowacji 3M

  Aleksandra pomoże Państwu zorganizować wizytę w Centrum Innowacji, a także oprowadzi Państwa po obiekcie, prezentując możliwości technologiczne i produkty 3M.

  Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące wizyty, zachęcamy do kontaktu z Aleksandrą.

  December 1, 1901 Administracja Administracja Aleksandra Wiśniewska
 • Damian Nowak

  Trener

  Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i praktycznym wykorzystaniu posiadanych umiejętności podczas pracy na wysokości i wyhamowywania upadków z wysokości. Jego wiedza i kwalifikacje także w zakresie ratownictwa wysokościowego oraz umiejętności zdobyte podczas szkoleń w europejskich centrach szkoleniowych to skarbnica wiedzy dla osób chcących zdobywać i podnosić swoje kwalifikacje.

  December 1, 1901 Trenerzy Trenerzy Damian Nowak
 • Artur Szczurowski

  Lakiernik

  Posiada długoletnie doświadczenie jako lakiernik, szlify zawodowe zdobywał w profesjonalnych zakładach blacharsko-lakierniczych. Artur jest odpowiedzialny za przygotowanie elementów karoseryjnych, niezbędnych do przeprowadzenia szkoleń oraz techniczne wsparcie trenera w trakcie szkoleń praktycznych.

  December 1, 1901 Trenerzy Trenerzy Artur Szczurowski
WCZYTAJ WIĘCEJ

Technologie 3M jakie poznasz w naszym Centrum Szkoleniowym

Do Waszej dyspozycji oddajemy profesjonalne materiały najwyższej jakości. Rozwiązania dedykowane do potrzeb klienta to wyzwanie stawiane przez rynek. Firma 3M, jako wiodący dostawca produktów do obróbki ściernej, stara się sprostać tym warunkom. Od ponad 100 lat jesteśmy liderem dostarczającym zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania w celu poprawy wydajności i optymalizacji procesów produkcyjnych.

Naszym celem jest zapewnienie klientowi satysfakcji dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu, doświadczeniu oraz jakości i poziomowi świadczonych usług.