Aktualności

 • Symbol zastępczy

  Symbol zastępczy


Wykończenie ścian wewnętrznych i zewnętrznych

Ciepło słojów drewna. Elegancki wygląd metalu. Chłodny naturalny kamień. Oraz setki innych wzorów wykończeń architektonicznych 3M™ DI-NOC™ zadowoli wszystkie gusty. Wykończenie 3M™ DI-NOC™ to zupełnie nowa jakość wykończenia i projektowani wnętrz.


Zastosowania folii powierzchniowej

 • Renowacje budynków
  Renowacje budynków

  Folie 3M mogą być używane do odświeżania i odnawiania wnętrz i elewacji budynków. Folie architektoniczne 3M pozwalają tworzyć efekty teksturowane, metaliczne, błyszczące i marmurowe, nadając budynkowi nowy wygląd za niewielkie pieniądze.

  Skontaktuj się z nami
  Wyświetl informacje o produkcie

 • Teksturowane i naturalne wykończenia wnętrz
  Teksturowane i naturalne wykończenia wnętrz

  Teksturowane i naturalne wykończenia 3M zapewniają szybkie i wydajne rozwiązania renowacyjne oraz prostą i ekonomiczną konserwację po instalacji. Windy, toalety, recepcja — za pomocą materiałów 3M da się zmienić wygląd prawie każdej powierzchni

  Skontaktuj się z nami
  Wyświetl informacje o produkcie

   

 • Powierzchnie tablicowe
  Powierzchnie tablicowe

  Dzięki materiałom 3M możesz łatwo przekształcić ściany w białe tablice o dowolnym rozmiarze. Zakres ich zastosowań jest szeroki: od sal konferencyjnych, uniwersytetów, przedszkoli i szkół, po sklepy i galerie handlowe. Z 3M to łatwe.

  Skontaktuj się z nami
  Wyświetl informacje o produkcie

   


Zalety wykończeń architektonicznych 3M DI-NOC

 • Gwarancja
  Wypróbowane i przetestowane

  Wykończenia architektoniczne 3M™ DI-NOC™ mają doskonałą odporność na wodę i zabrudzenia. Folie wykorzystują zaawansowaną technologię 3M, która zapewnia wyjątkową trwałość, a także pewność utrzymania jakości przez cały okres eksploatacji. Gwatantowana jakość w pomieszczeniach do 12 lat oraz na powierzchniach na zewnątrz budynków do 5 lat.

 • Przystępna cena i wysoka jakość
  Przystępna cena i wysoka jakość

  Najwyższa jakość Lekkie i samoprzylepne folie architektoniczne 3M™ DI-NOC™ mogą być aplikowane bezpośrednio na istniejące podłoże. Znacznie skraca to czas renowacji wnętrza oraz obniża koszt pracy ludzkiej. Dzięki czemu aplikacja folii 3M™ DI-NOC™ jest szybsza i tańsza w porównaniu z wymianą i ponowną instalacją nowych elementów lub inną formą odświeżenia powierzchni. Dzięki produktom 3M™ DI-NOC™ tworzysz zupełnie nowe wnętrze w krótkim czasie, bez komprosimów.

 • Łatwe w instalacji i elastyczne
  Łatwe w instalacji i elastyczne

  Łatwość aplikacji Technologia klejenia 3M™ Comply™ umożliwia odprowadzenie powietrza przez drobne kanaliki w warstwie kleju, dzięki czemu aplikacja materiału jest szybkie, a pod materiałem nie powstają pęcherzyki powietrza. Wykończenie silnie wiąże się z praktycznie każdym podłożem. Folie można aplikowa na płaskich powierzchniach lub na złożone krzywizny. 3M™ DI-NOC™ to materiał idealny do ścian, sufitów, podłóg, mebli i wyposażenia.


Filmy


Do pobraniaCertyfikowani instalatorzy

Znajdź certyfikowanego instalatora w pobliżu.


O wykończeniach powierzchni

Prace renowacyjne są łatwe dzięki wykończeniom powierzchni 3M DI-NOC. Za pomocą tych wykończeń można przekształcić niemal każdą powierzchnię w realistyczne drewno, marmur czy inną fakturę. Możesz odnowić i odświeżyć meble, ściany, blaty i elementy wyposażenia, aby nadać przestrzeni nowy wygląd w przystępnej cenie.