1. Strona główna
 2. Pierwsza pomoc
 3. Zestawy
 4. Opatrunki do każdej damskiej torebki
Damska_torebka-D

DAMSKA TOREBKA - NIEZBĘDNY ZESTAW KAŻDEJ KOBIETY

Jak każdy doskonale wie, damska torebka kryje w sobie całe mnóstwo najróżniejszych akcesoriów, zarówno tych mniej, jak i bardziej niezbędnych. Na temat wyposażenia tego typowo kobiecego dodatku krążą już legendy. Portfel, klucze, telefon, szminka, chusteczki czy miętówki. To absolutne minimum, którego można się spodziewać w niemal każdej torebce – bez względu na to, czy jej właścicielką jest stateczna starsza dama, zabiegana bizneswoman czy przebojowa nastolatka. Czego jeszcze nie może zabraknąć? Oczywiście plastrów na różnego rodzaju urazy, bowiem nowoczesna, niezależna kobieta jest przezorna i potrafi wyjść z opresji w każdej sytuacji!


DLACZEGO WARTO MIEĆ PRZY SOBIE PLASTRY?

 • Niewielkie, poręczne pudełko bez trudu zmieści się w każdej, nawet najmniejszej damskiej torebce. Zawsze też możesz wyciągnąć kilka plastrów z opakowania i schować je do portfela lub kieszeni torebki. Przykrych okazji, w których będziesz musiała wykorzystać ten produkt niestety nie brakuje, dlatego warto mieć tę pierwszą pomoc przy sobie.

  Uwielbiasz chodzić w butach na obcasach? Jesteś kobietą aktywną? Często zakładasz buty na gołą stopę? W każdym z tych przypadków, i w wielu innych, jesteś narażona na takie urazy jak m.in.: bolesne pęcherze na palcach czy okolicy pięt, otarcia, podrażnienia.

  Choć to zazwyczaj niegroźne dolegliwości, które obejmują swoim zasięgiem niedużą powierzchnię skóry, wywołują nieporównywalnie większy dyskomfort, a nawet ból. Jeżeli nie zabezpieczysz miejsca urazu w prawidłowy sposób natychmiast po zaobserwowaniu przykrych objawów, narazisz się na powstanie rany, która będzie znacznie bardziej kłopotliwa w leczeniu.

Damska_torebka-D

MAŁA RZECZ NA WAGĘ ZŁOTA

 • Odpowiednio dobrane opatrunki, jak specjalne plastry od Viscoplast, sprawią, że Twoje nogi nie odmówią Ci posłuszeństwa. Jeśli zauważysz na swoich stopach pęcherze, czym prędzej zabezpiecz je plastrami żelowymi. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom nie tylko szybko złagodzą ból, ale też przyspieszą proces gojenia.

  Zawsze miej przy sobie wodoodporne Plastry Żelowe Na Pęcherze, które swoim kształtem doskonale dopasują się do palców, jak i innych części stopy. Możesz sięgnąć po gotowy zestaw Plastry MIX Na stopę wspomnianej marki Viscoplast. Skorzystaj także ze specjalnej Taśmy Ochronnej Na Stopę oraz z Plastrów Komfort Na Otarcia i zagwarantuj sobie tym samym wyjątkową wygodę i bezpieczeństwo.

  Pamiętaj, że Twoja skóra stanowi naturalną barierę, która chroni Cię przed chorobotwórczymi drobnoustrojami. Jeśli ciągłość skóry zostanie naruszona, zyskają one łatwy dostęp do organizmu, w którym mogą wyrządzić wiele szkód. Właśnie dlatego tak istotne jest, aby zabezpieczyć każdy, nawet najmniejszy uraz i nie dopuścić do pogłębiania się rany!


PRODUKTY


DOŁĄCZ DO NAS
Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski