Pneumatyczny system do przygotowania lakieru

Zestaw do napraw miejscowych

Efekt bez straty czasu.

W ciągu 90 minut może wydarzyć się wiele rzeczy - na przykład naprawienie mniejszych uszkodzeń. System do napraw miejscowych pozwala na likwidację wgnieceń do 3,5 cm w krótkim czasie i przy użyciu zaledwie jednego narzędzia. To nie tylko zadowolenie klienta, ale szybsza praca, a co za tym idzie efektywniejsze działanie.

Naprawy i pokrywanie lakierem miejsc uszkodzeń to normalna część przemysłu motoryzacyjnego. Dlatego zoptymalizowanie tych działań jest istotnym czynnikiem dla biznesu. Dzięki materiałom ściernym 3M™ Cubitron™ II, dział do napraw blacharsko-lakierniczych 3M dostarcza wszystko, co potrzebne do szybkiego i wydajnego naprawienia małych uszkodzeń. Efektywność idzie w parze z najwyższą jakością.

 • Broszura

  Dowiedz się więcej o najlepszych w swojej klasie materiałach ściernych 3M w połączeniu z elektronarzędziami klasy premium od Festool Automotive System

  Pobierz broszurę >

 • Katalog produktów

  Sprawdź szeroki asortyment produktów 3M i Festool Automotive Systems, które składają się na Total Automotive Sanding System.

  Pobierz katalog >

 • Naprawy SMART krok po kroku

  Znajomość procesu jest kluczowa dla perfekcyjnej organizacji pracy i jej wyników. Wykonuj proces naprawy z łatwością krok po kroku.

  Naprawy SMART krok po kroku >

3M™ Produkty ochrony osobistej

Kup wszystkie produkty

 • Wyróżnienie logiem Festool Automotive Systems

  Total Automotive Sanding System

  3M i Festool Automotive Systems nawiązały globalną współpracę strategiczną w celu dostarczenia najlepszych rozwiązań w branży blacharsko-lakierniczej. Innowacyjne rozwiązania 3M, w tym materiały ścierne z linii 3M™ Cubitron™ II, dostępne są teraz wraz z narzędziami klasy premium od Festool Automotive Systems, w tym szlifierkami elektrycznymi i pneumatycznymi, polerkami i krążkami, stacjami roboczymi oraz odsysaczami pyłu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FESTOOL

  ODWIEDŹ STRONĘ 3M