Elektryczny system do przygotowania lakieru

Elektryczny system do przygotowania lakieru

Pamiętaj o zdrowiu.

Zestaw do elektrycznego przygotowania lakieru, zawierający szlifierkę mimośrodową ETS EC 150, to praca bezpieczna dla zdrowia dzięki możliwości kontroli pyłu, wibracji oraz hamulcowi. Jest także niezwykle wygodny w pracy  lekki i ergonomiczny, umożliwia operowanie jedną ręką. Ekonomiczny silnik elektryczny EC-TEC daje moc, której potrzeba do skutecznego działania.

System 3M™ Accuspray™ zapewnia perfekcyjne nakładanie podkładu, pozwala na zmniejszenie użycia lakieru, przyczynia się również do redukcji mgły lakierniczej, co oznacza mniejsze zużycie materiału i ograniczenie ilości odpadów. Jedynym elementem, który należy oczyścić po zakończeniu pracy przy użyciu niewielkiej ilości rozpuszczalnika jest głowica natryskowa. Można ją również w łatwy sposób wymienić na nową, dzięki czemu pistolet zawsze wygląda i funkcjonuje jak nowy. Rozwiązania te sprawiają, że perfekcyjne powierzchnie stają się standardem.

 • Pneumatyczny zestaw do przygotowania lakieru

  Zestaw do pneumatycznego przygotowania lakieru to wydajność i ekonomia w jednym. Obniż koszty dzięki jego użyciu!

  Zestaw do pneumatycznego przygotowania lakieru >

 • Katalog produktów

  Sprawdź szeroki asortyment produktów 3M i Festool Automotive Systems, które składają się na Total Automotive Sanding System.

  Pobierz katalog > 

 • Zestaw bezpieczeństwa

  Zestaw bezpieczeństwa został stworzony do pracy na obszarze, gdzie występuje intensywne pylenie. Wyposażony w opóźniający zapłon pojemnik plastikowy, minimalizuje ryzyko eksplozji i powstania pożaru.

  Zestaw bezpieczeństwa >

 • Perfekcyjne, maksymalnie wydajne aplikacje

  Znajomość prawidłowego przeprowadzenia procesu jest niezbędna dla najlepszych efektów. Wykonuj kolejne kroki z użyciem systemu 3M™ Accuspray™.

  Perfekcyjne, maksymalnie wydajne aplikacje >


3M™ Produkty ochrony osobistej

Kup wszystkie produkty

 • Wyróżnienie logiem Festool Automotive Systems

  Total Automotive Sanding System

  3M i Festool Automotive Systems nawiązały globalną współpracę strategiczną w celu dostarczenia najlepszych rozwiązań w branży blacharsko-lakierniczej. Innowacyjne rozwiązania 3M, w tym materiały ścierne z linii 3M™ Cubitron™ II, dostępne są teraz wraz z narzędziami klasy premium od Festool Automotive Systems, w tym szlifierkami elektrycznymi i pneumatycznymi, polerkami i krążkami, stacjami roboczymi oraz odsysaczami pyłu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FESTOOL

  ODWIEDŹ 3MCOLLISION.COM