Systemy wykończenia powierzchni lakierowanych

Zestaw do polerowania na wysoki połysk

Wysoki połysk. Natychmiast.

Uzyskaj perfekcyjne wykończenie bez straty czasu. Zestaw dający wysoki połysk umożliwia kompleksową pracę i optymalne jej zorganizowanie. Odkryj, jak łatwo i przyjemnie można uzyskać perfekcyjne wykończenie.

Zielony, żółty, niebieski. Kody kolorystyczne opakowań past polerskich wykluczają ich łączenie z niewłaściwymi akcesoriami, zapewniając pracę bez nieprzyjemnych zaskoczeń. Precyzyjne oznaczenia dla precyzyjnej pracy.

 • 3M™ Trizact™. Same korzyści.

  Dzięki 3M™ Trizact™ masz materiał ścierny, który dba sam o siebie, pomagając w perfekcyjnym polerowaniu.

  System wykończenia lakieru - Polerowanie (Trizact) >

 • Katalog produktów

  Sprawdź szeroki asortyment produktów 3M i Festool Automotive Systems, które składają się na Total Automotive Sanding System.

  Pobierz katalog > 

 • Broszura

  Dowiedz się więcej o najwyższej jakości materiałach ściernych 3M w połączeniu z elektronarzędziami klasy premium od Festool Automotive Systems.

  Pobierz broszurę >

 • Polerowanie - krok po kroku

  Znajomość procesu jest kluczowa dla perfekcyjnej organizacji pracy i jej wyników. Wykonuj proces krok po kroku i z łatwością dzięki systemowi kodowania kolorystycznego 3M.

  Polerowanie - krok po kroku >


3M™ Produkty ochrony osobistej

Kup wszystkie produkty

 • Wyróżnienie logiem Festool Automotive Systems

  Total Automotive Sanding System

  3M i Festool Automotive Systems nawiązały globalną współpracę strategiczną w celu dostarczenia najlepszych rozwiązań w branży blacharsko-lakierniczej. Innowacyjne rozwiązania 3M, w tym materiały ścierne z linii 3M™ Cubitron™ II, dostępne są teraz wraz z narzędziami klasy premium od Festool Automotive Systems, w tym szlifierkami elektrycznymi i pneumatycznymi, polerkami i krążkami, stacjami roboczymi oraz odsysaczami pyłu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FESTOOL

  ODWIEDŹ STRONĘ 3M