Elektryczny system naprawy karoserii

Elektryczny zestaw do szlifowania karoserii

Zadanie: usunięcie lakieru

 Elektryczny zestaw szlifierski, zawierający szlifierkę ROTEX RO 150, szybko stanie się twoim podstawowym zestawem do pracy. Usuwanie lakieru jest szybkie i dokładne dzięki możliwości szlifowania zgrubnego.

3M™ Cubitron™ II pozwala nie tylko na perfekcyjne efekty pracy, ale również i szybsze działanie. Specjalne materiały ścierne umożliwiają zwiększenie szybkości pracy o 30% w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami. Mimo szybkiej pracy nie wydziela się ciepło, które mogłyby uszkodzić strukturę szlifowanej powierzchni. Dzięki temu można wykonywać szlifowanie bez sprawdzania, czy na obszarze pracy nie występują uszkodzenia spowodowane przez ciepło.

 • Pneumatyczny zestaw szlifierski do karoserii

  Dzięki zawierającemu szlifierkę LEX 3 150 pneumatycznemu zestawowi szlifierskiemu możesz cieszyć się kosztami energii mniejszymi nawet o 30%!

   

  Pneumatyczny zestaw szlifierski do karoserii >

 • Katalog produktów

  Sprawdź szeroki asortyment produktów 3M i Festool Automotive Systems, które składają się na Total Automotive Sanding System.

  Pobierz katalog >

 •  Szlifowanie bez ograniczeń - 3M™ Cubitron™ II

   3M™ Cubitron™ II pozwala na perfekcyjne usuwanie materiału z mniejszym dociskiem i emisją ciepła.

  3M™ Cubitron™ II >

 • Szlifowanie  krok po kroku

   Znajomość procesu jest kluczem do wydajnej i efektywnej pracy. Wykonuj kolejne czynności dla optymalnych wyników.

  Zobacz, jak wygląda proces szlifowania krok po kroku >


3M™ Produkty ochrony osobistej

Kup wszystkie produkty

 • Wyróżnienie logiem Festool Automotive Systems

  Total Automotive Sanding System

  3M i Festool Automotive Systems nawiązały globalną współpracę strategiczną w celu dostarczenia najlepszych rozwiązań w branży blacharsko-lakierniczej. Innowacyjne rozwiązania 3M, w tym materiały ścierne z linii 3M™ Cubitron™ II, dostępne są teraz wraz z narzędziami klasy premium od Festool Automotive Systems, w tym szlifierkami elektrycznymi i pneumatycznymi, polerkami i krążkami, stacjami roboczymi oraz odsysaczami pyłu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FESTOOL

  ODWIEDŹ STRONĘ 3M