Czystszy warsztat. Szybsze zyski.

Kompleksowy system do szlifowania w branży motoryzacyjnej - wysoka skuteczność i najwyższa jakość.

Stwórz swój własny system

Nasze narzędzia, Twój sukces.

 

Od specjalisty do uniwersalnego eksperta.

Rozwiązania 3M dotyczące szlifowania i lakierowania dają natychmiastowy efekt, a szeroki wybór produktów pozwala na ich perfekcyjny dobór pod kątem pracy do wykonania nawet najbardziej trudnej i wymagającej.

Właściwa technika daje zysk.

Nasze standaryzowane metody pracy są kluczowe dla zakładów blacharskich. Przyśpieszają i upraszczają procesy związane z konserwacją powierzchni, zwłaszcza dzięki szlifierkom Festool, umożliwiającym szlifowanie w nowy sposób. Dzięki specjalnym materiałom doskonale usuwa się wszelkie uszkodzenia i defekty w prosty sposób. To robi wrażenie.

Wszystko gra.

Kompleksowa obsługa jest częścią niezawodności i jakości narzędzi Festool. Jeżeli zarejestrujesz swój produkt do 30 dni od momentu zakupu, otrzymasz pakiet usług, który pozwoli zaoszczędzić Ci czas, pieniądze i nerwy. Oznacza to, że zakup narzędzia to nie tylko udana, ale również bezpieczna inwestycja.

 • Total Automotive Sanding System

  Poczuj różnicę

  Zysk + Wydajność: Ulepszony system odsysania pyłu i stacja robocza pomogą w zwiększeniu wydajności i oszczędności czasu. Dzięki temu masz więcej czasu na inne zadania.

  Zdrowie + Bezpieczeństwo: System został stworzony dla bezpieczeństwa pracowników, a także w celu ulepszenia ergonomii. Pracujesz sprawniej i bezpieczniej.

Zastosowania motoryzacyjne

 • SERVICE all-inclusive

  Poznaj gwarancję all-inclusive

  Zarejestruj swoje narzędzia Festool w usłudze SERVICE all-inclusive, aby zyskać pełne wsparcie i obsługę. Korzyści to między innymi 15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, 36-miesięczna gwarancja i więcej!

  Poznaj korzysci uslugi gwarancję all-inclusive.Materiały wideo


 • Wyróżnienie logiem Festool Automotive Systems

  Total Automotive Sanding System

  3M i Festool Automotive Systems nawiązały globalną współpracę strategiczną w celu dostarczenia najlepszych rozwiązań w branży blacharsko-lakierniczej. Innowacyjne rozwiązania 3M, w tym materiały ścierne z linii 3M™ Cubitron™ II, dostępne są teraz wraz z narzędziami klasy premium od Festool Automotive Systems, w tym szlifierkami elektrycznymi i pneumatycznymi, polerkami i krążkami, stacjami roboczymi oraz odsysaczami pyłu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FESTOOL

  ODWIEDŹ STRONĘ 3M


Stwórz swój własny system
Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.