Przeglądaj dane

  • Przez ostatnie cztery lata firma 3M organizowała coroczne badanie State of Science Index, aby analizować postawy wobec nauki poprzez przeprowadzanie ankiet w wielu krajach. W zeszłym roku opublikowaliśmy jednocześnie dane z dwóch edycji badania: jedną z globalnego badania przeprowadzonego przed pandemią w sierpniu-październiku 2019 r., drugą na podstawie ankiety przeprowadzonej latem 2020 r., po uderzeniu pandemii. Tegoroczna ankieta z 2021 r., obecnie piąta edycja badania State of Science Index, została przeprowadzona w lutym-marcu 2021 r., około roku po wybuchu pandemii.

    Nasze narzędzia do przeglądania danych umożliwiają zobaczenie wyników dla każdego pytania w ankiecie i filtrowanie wszystkich odpowiedzi według kraju, wieku, dochodów i nie tylko.

Przeglądaj wyniki badania State of Science z 2021 r.

Badanie State of Science Index z 2021 r. zostało przeprowadzone w lutym-marcu 2021 r., około rok po wybuchu pandemii. Badanie ukazuje, jak obecnie postrzegana jest nauka i jaki wpływ miała na to pandemia koronawirusa i inne niedawne wydarzenia.