Przemysłowe materiały ścierne 3M Scotch-Brite™

Materiały ścierne Scotch-Brite™ dla przemysłu

 • Scotch-Brite™ to wyjątkowa linia produktów ściernych stworzona by zapewnić jednorodne i powtarzalne wykończenie powierzchni. Nasze wieloletnie doświadczenie, dbałość o szczegóły i jakość sprawiają, że materiały zapewniają wyjątkowy bezkompromisowy efekt wykończenia. Materiały ścierne Scotch-Brite™ oparte na technologii włókninowej 3M, sprawdzają się doskonale w takich zastosowaniach, jak wykańczanie i czyszczenie powierzchni, gratowanie oraz przygotowanie do malowania. W czym tkwi sekret? Sprężysta struktura włókniny zapewnia komfort pracy i pozwala czyścić, wykańczać lub gratować bez wpływu na geometrię obrabianego przedmiotu.


Scotch-Brite Wykończenie przewyższające oczekiwania
Wykończenie, którego potrzebujesz
POPROŚ O PRÓBKĘ MATERIAŁU ŚCIERNEGO

Produkty, których potrzebujesz. Marka, której możesz zaufać.

Kategorie produktów przemysłowych Scotch-Brite™

Zobacz wszystkie produkty przemysłowe Scotch-Brite™
 • Trudne zadania szlifierskie są łatwiejsze dzięki Scotch-Brite™. Włókninowe, odporne na obciążenia dyski ścierne umożliwiają osiągnięcie jednolitego wykończenia przy mniejszej liczbie powtórzeń i w krótszym czasie, bez ryzyka uszkodzenia obrabianego detalu.

 • Dzięki dziesięcioleciom innowacji możesz dziś korzystać ze sprawdzonych i oryginalnych ściernic włókninowych Scotch-Brite™. Nasze szczotki listkowe, nawijane i sprasowane tarcze szlifierskie pomagają w precyzyjnym gratowaniu, wykańczaniu, czyszczeniu i innych pracach szlifierskich.

 • Elastyczne, wygodne arkusze włókninowe przeznaczone czyszczenia, matowienia, wykańczania — dostępne w wielu gradacjach pozwalających osiągnąć pożądane wykończenie.

 • Oferta Scotch-Brite™ obejmuje także linię włókninowych pasów ściernych o zróżnicowanej gamie ziarnistości i elastyczności. Dedykowane do szlifowania wykańczającego, ujednolicania powiechni po frezowaniu lub tłoczeniu, do gratowania i zatępiania ostrych krawędzi.


Zobacz, jak szlifują przemysłowe materiały ścierne Scotch-Brite™.

Znajdź odpowiedni produkt Scotch-Brite™ do konkretnego zastosowania

Podaj swój adres email w polu po prawej stronie i pobierz broszurę

 • Znajdź odpowiedni produkt Scotch-Brite™ do konkretnego zastosowania
  Dowiedz się więcej

  Oparte na technologii włókninowej 3M, te materiały ścierne są idealne do takich zastosowań, jak gratowanie, wykańczanie, czyszczenie i przygotowanie powierzchni.

 • * - pola obowiązkowe

 • WYŚLIJ WYŚLIJ

Dziękujemy za zainteresowanie broszurą Scotch-Brite™. Kliknij tutaj, aby pobrać.

Przepraszamy...

Wystąpił błąd podczas przesyłania. Spróbuj ponownie później...

Gdzie kupić?

Gdzie kupić?

Produkty Scotch-Brite™ są dostępne u wiodących dystrybutorów na terenie Polski. W celu dokonania zakupu, wybierz jeden z poniższych linków.


Dowiedz się więcej: materiały informacyjne Scotch-Brite™


Bądź z nami w kontakcie

Pomożemy Ci wybrać odpowiednie przemysłowe materiały ścierne do danego zastosowania. Ekspert 3M od materiałów ściernych skontaktuje się z Tobą i wspólnie dobierzecie produkt odpowiedni do konkretnego zadania.

Jeśli chcesz zapytać o produkty i pomoc techniczną, zadzwoń pod numer
+48 22 739 60 00.

Jeśli chcesz zapytać o produkty i pomoc techniczną, zadzwoń pod numer +48 22 739 60 00.