1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Materiały do pobierania próbek
 5. Gąbki do pobierania próbek
 6. Gąbka na szpatułce 3M™ z 10 ml buforowanej wodnej pożywki peptonowej SSL10BPW, 6 cali x 11 cali, 100 w kasetce

Gąbka na szpatułce 3M™ z 10 ml buforowanej wodnej pożywki peptonowej SSL10BPW, 6 cali x 11 cali, 100 w kasetce

3M ID 7100067458UPC 50707387576573
 • Gąbka montowana do szpatułki umożliwia dostęp do trudno dostępnych miejsc bez dotykania gąbki.
 • Gąbka montowana do szpatułki umożliwia łatwe rozmontowanie zestawu po pobraniu wymazu.
 • Proste opakowanie minimalizuje konieczność manipulacji i przygotowania oraz zmniejsza ilość odpadów.
 • Gąbka o wymiarach 1,5 x 3 cala bez środków biobójczych nie wpływa na żywotność organizmów.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Długość całkowita (jednostki metryczne)
7,6 cm
Marka
3M™
Objętość
10 mL
Rodzaj badania
Środowiskowe
Rodzaj podłoża
Bulion ze zbuforowaną wodą peptonową
Rodzaj produktu
Sponge-Stick
Segment Wytwórstwa
Pobieranie próbek z tusz, Monitorowanie środowiska, Zawiesić, Testy pakowania i przechowywania, Przetwarzanie zasadnicze, Produkty gotowe do jedzenia
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
4 cm
Zawartość opakowania
100 w kasetce
Szczegóły
 • Gąbka montowana do szpatułki umożliwia dostęp do trudno dostępnych miejsc bez dotykania gąbki.
 • Gąbka montowana do szpatułki umożliwia łatwe rozmontowanie zestawu po pobraniu wymazu.
 • Proste opakowanie minimalizuje konieczność manipulacji i przygotowania oraz zmniejsza ilość odpadów.
 • Gąbka o wymiarach 1,5 x 3 cala bez środków biobójczych nie wpływa na żywotność organizmów.
 • Dołączona 6 x 11 calowa torebka na próbkę o pojemności 30 oz/0,89 L, która zapewnia bezpieczny, wygodny transport do laboratorium.

3M™ Sponge-Stick with 10 mL Buffered Peptone Water Broth wykorzystuje proste opakowanie, aby zminimalizować manipulację i przygotowanie oraz aby zmniejszyć ilość odpadów.

Ta gąbka celulozowa bez środków biobójczych o wymiarach 1,5 x 3 cale jednym końcem zamocowana jest do szpatułki i wstępnie nawilżona buforowaną wodną pożywką peptonową przeznaczonego do pobierania próbek. 3M™ Sponge-Stick pomaga pracownikowi w pobieraniu próbek bez dotykania wnętrza torebki, co pomaga zachować integralność próbki. Szpatułka ułatwia również dostęp do trudno dostępnych obszarów oraz pobieranie próbek bez bezpośredniego manipulowania gąbką, co powoduje, że jest idealny do penetracji rur, przewodów i przestrzeni wokół sprzętu. Na szpatułce znajduje się także przycisk uruchamiany kciukiem, pozwalający odłączyć gąbkę od patyczka. Po umieszczeniu w torebce gąbka uwalniana jest z patyczka, co ułatwia manipulację i transport. Wstępnie nawilżona gąbka jest trwała i wolna od środków biobójczych i dlatego nie wpływa na żywotność organizmów. Jej celulozowy materiał wykazuje dobra wchłanialność i skutecznie przyjmuje i uwalnia próbkę, której nadmiar nie wykapuje. Gąbka 3M™ Sponge-Stick dostarczana jest z także z torebką 3M™ która mieści 30 oz/0,89 l i umożliwia bezpieczny, wygodny transport do laboratorium. Obie są dekontaminowane naświetlaniem promieniami gamma, aby wydłużyć okres przydatności. Ten produkt został wyprodukowany w USA z surowców pozyskiwanych globalnie i posiada certyfikat ISO 9001:2008 potwierdzający jakość. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku laboratoryjnego. Podejście Hazard Analysis Critical Control Point (HACCP) jest najpowszechniej akceptowanym protokołem zarządzania bezpieczeństwem żywności na całym świecie. Produkty do pobierania próbek firmy 3M są ważną częścią takiego podejścia, mającego na celu identyfikację zagrożeń pochodzących z żywności i wskazanie ich źródła. Mobilność, stabilna pożywka wzbogacająca, łatwe w obsłudze waciki i gąbki opracowano z myślą o badaniu szerokiej gamy potencjalnych zagrożeń i w celu dostarczenia wyjątkowo dokładnych wyników. Opracowano je z myślą o bezpiecznym gromadzeniu, przechowywaniu i zabezpieczaniu zawartości od miejsca pobrania do laboratorium bez wyciekania lub uszkodzenia próbki. Buforowana wodna pożywka peptonowa jest stosowana jako rozcieńczalnik lub w nieselektywnym wzbogacaniu mikroorganizmów takich jak gatunki Salmonella species lub E. coli z próbek żywności i próbek środowiskowych przed selektywnym wzbogaceniem i izolacją. Mikroorganizmy które mogą być obecne w produktach żywnościowych mogą być subletanie uszkodzone przez techniki przetwarzania żywności i może być trudno je uzyskać za pomocą technik selekcji bezpośredniej. Buforowana wodna pożywka peptonowa sprzyja odzyskaniu mikroorganizmów, które mogą być uszkodzone.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.