1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Materiały do pobierania próbek
 5. Gąbki do pobierania próbek
 6. 3M™ Environmental Scrub Sampler z 10 mL Neutralizatora o szerokim spektrum działania z rękawiczkami, HES10WSN2G, 100/Case

3M™ Environmental Scrub Sampler z 10 mL Neutralizatora o szerokim spektrum działania z rękawiczkami, HES10WSN2G, 100/Case

 • 3M ID 7100237318
 • UPC 10707387792623,50707387792621,30707387792627

Wielowarstwowy kompozytowy materiał włókninowy utrzymuje integralność podczas pobierania próbek z nierównych obszarów.

Technologia "scrub dot" rozbija biofilm i usprawnia pobieranie próbek.

Neutralizator 3M™ o szerokim spektrum działania został opracowany w celu skutecznej neutralizacji powszechnie stosowanych środków odkażających i jest odpowieni do przeprowadzenia dalszych badań z użyciem płytkek Petrifilm™ firmy 3M™ oraz Systememu 3M™ do detekcji molekularnej.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych dotyczących bezpieczeństwa (PDF, 0B)

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wielowarstwowy kompozytowy materiał włókninowy utrzymuje integralność podczas pobierania próbek z nierównych obszarów
 • Technologia "scrub dot" rozbija biofilm i usprawnia pobieranie próbek
 • Neutralizator 3M™ o szerokim spektrum działania został opracowany w celu skutecznej neutralizacji powszechnie stosowanych środków odkażających i jest odpowieni do przeprowadzenia dalszych badań z użyciem płytkek Petrifilm™ firmy 3M™ oraz Systememu 3M™ do detekcji molekularnej.
 • Certyfikat AOAC® Performance TestedSM #022104

3M™ Scrub Sampler do pobierania wymazów środowiskowych z 10 mL Neutralizatorem o szerokim spektrum działania w zestawie z rękawiczkami jest gotowym do użycia zestawem do pobierania próbek przeznaczonym do stosowania w przemyśle spożywczym do pobierania próbek środowiskowych z powierzchni.

3M™ Scrub Sampler do pobierania wymazów środowiskowych łączy w sobie innowacyjną konstrukcję i zaawansowane technologicznie materiały w narzedziu do pobierania próbek. Wielowarstwowy materiał kompozytowy z włókniny został zaprojektowany do pobierania, uwalniania i wchłaniania próbek oraz zachowuje integralność podczas pobierania próbek z nierównych powierzchni. 3M™Scrub Sampler do pobierania wymazów środowiskowych zawiera technologię kropek do szorowania (z ang. scrub dots), która rozbija biofilm i ułatwia pobieranie próbek. 3M™ Scrub Sampler do pobierania wymazów środowiskowych jest nasączony opatentowanym Neutralizatorem 3M™ o szerokim spektrum działania, który oferuje skuteczną zdolność neutralizowania różnych środków odkażających stosowanych w przemyśle spożywczym, w tym związków czwartorzędowych, środków czyszczących o wysokiej zawartości kwasów, środków odkażających na bazie chloru, nadtlenku wodoru i kwasu nadoctowego. Neutralizator 3M™ o szerokim spektrum działania został opracowany przy użyciu składników dopuszczonych do stosowania w przemyśle spożywczym i jest wolny od znanych składników alergennych, materiałów pochodzenia zwierzęcego (ADM), inhibitorów łańcuchowej reakcji polimerazy (PCR) oraz składników pochodzących z organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO). Neutralizator 3M™ o szerokim spektrum działania jest również kompatybilny z płytkami 3M™ Petrifilm™ oraz Systemem 3M™ do detekcji molekularnej i umożliwia przechowywanie próbek do 96 godzin w temperaturze chłodniczej. 3M™ Scrub Sampler na szpatułce zawiera dodatek metalu, w celu wykrycia przez wykrywacz metali*. Ergonomiczna szpatułka dopasowuje się do wielu rodzajów uchwytów, posiada blokadę kciuka, aby wspomóc aseptyczną technikę pobierania próbek i jest wyposażony w łatwy w użyciu 1-stopniowy mechanizm separacji. 3M™ Scrub Sampler do pobierania wymazów środowiskowychnawilżony jest 10 mL Neutralizatorem o szerokim spektrum działania w zestawie z rękawiczkami jest pierwszym i jedynym narzędziem do pobierania próbek i roztworem neutralizującym, który uzyskał certyfikat AOAC® Performance Tested MethodsSM (#022104). 3M™ Scrub Sampler do pobierania wymazów środowiskowych jest dostarczany w woreczku na próbki 3M™, dzięki któremu zestaw jest dostarczany w wygodny i bezpieczny sposób do laboratorium. Woreczek na próbki jest podwójnie laminowany, co zapewnia wytrzymałość, odporność na przebicie i trwałość podczas mieszania lub transportu. Opaski druciane zapewniają bezpieczne zamknięcie, a niebieska część i duży biały obszar do pisania pomagają w identyfikacji woreczka. Woreczek na próbki i narzedzie do pobierania próbek są ostatecznie odkażone poprzez napromieniowanie promieniami gamma.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.