1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały czyszczące
 4. Skrobaki i gąbki
 5. Magiczna gąbka Scotch-Brite®, 8 sztuk — usuwa różne plamy i zabrudzenia bez stosowania środków chemicznych

Magiczna gąbka Scotch-Brite®, 8 sztuk — usuwa różne plamy i zabrudzenia bez stosowania środków chemicznych

 • 3M ID 7100248035
 • UPC 04054596889255,04054596889248

Skuteczna: gąbka z łatwością usuwa plamy i smugi bez użycia środków chemicznych czy detergentów

Magiczny zmywak Scotch-Brite® usuwa ślady kredek, odciski palców, osady kamienia i rdzę z różnych powierzchni

Uniwersalna: może być używany wszędzie — w kuchni, łazience, do butów, drzwi, ścian, podłóg, do czyszczenia zlewu, prysznica, wanny i wielu innych miejsc.

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Skuteczna: gąbka z łatwością usuwa plamy i smugi bez użycia środków chemicznych czy detergentów
 • Magiczny zmywak Scotch-Brite® usuwa ślady kredek, odciski palców, osady kamienia i rdzę z różnych powierzchni
 • Uniwersalna: może być używany wszędzie — w kuchni, łazience, do butów, drzwi, ścian, podłóg, do czyszczenia zlewu, prysznica, wanny i wielu innych miejsc
 • Magiczny gąbka Scotch-Brite® nie nadaje się do stosowania na pomalowanych na kolorowo ścianach lub lakierowanych powierzchniach. Przed użyciem zawsze przetestuj na małym, nierzucającym się w oczy obszarze
 • Opakowanie zawiera 8 gąbek. w trosce o środowisko zmywaki nie mają indywidualnych opakowań

Magiczna Gąbka Scotch-Brite® z łatwością usuwa różnorodne plamy i ślady z różnych powierzchni bez użycia detergentów lub żrących chemikaliów: wystarczy zmoczyć gąbkę! Usuwa ślady kredek, odciski palców, osady kamienia i rdzę z większości powierzchni.

Magiczny gąbka Scotch-Brite® umożliwia łatwe usuwanie plam, smug i zabrudzeń. Gąbka umożliwia usunięcie śladów kredek, odcisków palców, osadów kamienia i plam rdzy z większości litych powierzchni przy użyciu tylko wody. Ta skuteczna gąbka działa w sposób niemal magiczny. Jest idealna do sprzątania po początkujących artystach,ale też pozwala dłużej utrzymać nowy wygląd trampek. Nie wymaga stosowania chemikaliów ani detergentów, może być używana na mokro lub na sucho i zapewnia długotrwałe działanie. Magiczny zmywak Scotch-Brite® nie nadaje się do stosowania na pomalowanych na kolorowo ścianach lub lakierowanych powierzchniach. Przed użyciem zawsze przetestuj na małym, nierzucającym się w oczy obszarze. Poczuj korzyści płynące z ponad 60-letniego doświadczenia w opracowywaniu środków czyszczących dzięki produktom Scotch-Brite®.